Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   [INT] VW Golf IV ... nice ... (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/12222-int-vw-golf-iv-nice.html)

blowwind 27-01-06 22:10

[INT] VW Golf IV ... nice ...
 
4 Attachment(s)
un interior foarte reusit...imi place portbagajul...are un aer misterior...SF :) ... itelegetzi voi :D
nu prea imi place cum sunt aranjate boxele in portiere... :)

vio[s] 28-01-06 00:01

Chiar imi place cum sunt asezate boxele in spate :P
e reusita la interior :P

orlando 28-01-06 00:06

la capitolul aranajare este superba cum este facuta dar sunetul lasa rau de dorit...
daca nu ma inshel este proprietatea GZ :wink:

sil4tuning 28-01-06 06:24

plutonium tata ..plutonium de la GZ :twisted:
:? masina fock off cu ea ...este un golf mare bussines..
difurile sunt :?

SHOGUN-A8 28-01-06 11:55

Arata destul de super,dar difuzoarele din portiere par destul de \"calme\" :D .

sandrei 31-01-06 10:14

este frumoasa...DAR ESTE UN DEMO CAR

Urban_Racing 05-03-06 13:44

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
imi plac e cum sunt aranjate in spate kiar sunt curios cum se aude muzica in ea

Andre3y 21-07-06 12:08

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
Imi place ce are in Porbagaj :-)

GRIGO 25-07-06 23:51

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
e marfa frate ...dar nu mai pot vota ..oricum imi place

zGb 29-07-06 22:25

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
imi place ce are sub capota!

Bmwaldo 01-08-06 01:32

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
DEMO CAR ... tare rau .. GROUND ZERO POWAH !! pt mine la siab a fost masina care mi`a atras cel mai mult atentia .. super interior .. sunet .. la fel

fanete 22-09-06 12:38

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
este tot ceea ce imi doresc la o masina :)

B.v.L 26-10-06 23:14

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
foarte foarte frumos interior .. bravo proprietarului

sonik89 27-10-06 17:05

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
arata bine masina , e facut cu gust ce mai , GZ :D

Tzus 20-11-06 19:08

Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
 
Bun gust este dar sunt foarte curios sa aud cum suna muzica pe o asemenea masina.


All times are GMT +2. The time now is 00:11.

- Copyright 2026 4Tuning