![]() |
[INT] VW Golf IV ... nice ...
4 Attachment(s)
un interior foarte reusit...imi place portbagajul...are un aer misterior...SF :) ... itelegetzi voi :D
nu prea imi place cum sunt aranjate boxele in portiere... :) |
Chiar imi place cum sunt asezate boxele in spate :P
e reusita la interior :P |
la capitolul aranajare este superba cum este facuta dar sunetul lasa rau de dorit...
daca nu ma inshel este proprietatea GZ :wink: |
plutonium tata ..plutonium de la GZ :twisted:
:? masina fock off cu ea ...este un golf mare bussines.. difurile sunt :? |
Arata destul de super,dar difuzoarele din portiere par destul de \"calme\" :D .
|
este frumoasa...DAR ESTE UN DEMO CAR
|
Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
imi plac e cum sunt aranjate in spate kiar sunt curios cum se aude muzica in ea
|
Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
Imi place ce are in Porbagaj :-)
|
Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
e marfa frate ...dar nu mai pot vota ..oricum imi place
|
Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
imi place ce are sub capota!
|
Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
DEMO CAR ... tare rau .. GROUND ZERO POWAH !! pt mine la siab a fost masina care mi`a atras cel mai mult atentia .. super interior .. sunet .. la fel
|
Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
este tot ceea ce imi doresc la o masina :)
|
Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
foarte foarte frumos interior .. bravo proprietarului
|
Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
arata bine masina , e facut cu gust ce mai , GZ :D
|
Re: [INT] VW Golf IV ... nice ...
Bun gust este dar sunt foarte curios sa aud cum suna muzica pe o asemenea masina.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:11. |
- Copyright 2026 4Tuning