Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Furturi e36 (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/122108-furturi-e36.html)

Lupy 06-05-09 09:53

Furturi e36
 
cei care au e36 sa-si puna alarma, folie si tot ce se poate pt. siguranta ... in Bucuresti (sect. 1) s-au pus baietii pe luat masinile cu totul.
i s-a intamplat unui prieten, i-au spart geamul mic de pe spatesi i-au rupt contactul.
nu mai au bani si trebuie sa dezmembreze ceva.

aveti grija... bafta.

daman 06-05-09 12:13

Re: Furturi e36
 
masina era inmatriculata? am mai auzit si eu de cazuri de-astea dar cu e36 neinmatriculate.Doamne fereste!!!

Lupy 06-05-09 14:47

Re: Furturi e36
 
da, era inscrisa. dupa 2 ore m-a sunat si a aflat ca l-au prins (cred ca politia) pe ala intr-un alt e36 la 2 blocuri distanta, se chinuia sa desfaca contactul.
pe a mea au vrut s-o ia cand aveam numere de germania.

SUPAPA_Jr 06-05-09 17:01

Re: Furturi e36
 
pentru ca oamenii stiu ca multe bmw si merc sunt cu acte la misto in tara si nu ai cum sa le dai furate :))

csprrr 06-05-09 18:57

Re: Furturi e36
 
ai dreptate si la pitesti aseara s a furat un e36 , a fost gasit azi dimineatza cu geamul spart la ciorogarla i s au furat din ea cd-u , detectorul de radar si schimbatorul de viteze :O , cand am auzit vestea aseara de la prietenul meu am si fugit in pijamale jos in parcare sa vad daca mai am masina :-s ( posesor de e46) , app si sta la un bloc de mine va dati seama ca nu am mai avut somn toata noapte ...

Provenzano 12-05-09 19:18

Re: Furturi e36
 
ajungem la versurile alea.....stii bine e bucurestiiii

Madalik 27-09-09 16:05

Re: Furturi e36
 
Salut fratilor mi-am adus un bmw din anglia e36 328i cabrio si la 5 zile dupa ce l-am adus mi-au furat "baietii" bandourile care erau de M3 nu originale ,in fine ma bucur ca nu mi-a taiat prelata sau altele, Bafta!!!

mitza mtb 28-09-09 23:36

Re: Furturi e36
 
Pai alea chiar ca se cauta nene :))) ...

Madalik 30-09-09 18:55

Re: Furturi e36
 
Da frate am vazut! da erau si frumoase in fine faptu e consumat de acum astept pe comanda altele is vreo 100 euro setul!

ovidiums 06-10-09 08:57

Re: Furturi e36
 
asa e, aveti mare grija de "pisici" prin sectorul unu, mai ales in zonele chitila bucurestii noi. sunt o droaie de borfasi pigmentati care au boala pe bmw-uri.

passatb4 12-10-09 17:01

Re: Furturi e36
 
sect 1ca sect 1 da mare grija in 6 :) sa nu ramaneti si cu masinile pe becea:))

t3o_5tf 19-10-09 16:52

unde in pitesti?


All times are GMT +2. The time now is 02:21.

- Copyright 2026 4Tuning