![]() |
TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
In perioada 9-10 Mai 2009 EuroMall va invita la cel mai mare eveniment auto al anului din Pitesti. Locatia evenimentului va fi in incinta EuroMall (indoor & outdoor). TuningTIME este organizat cu sprijinul A.R.T.A de FullSpeed Racing si cu sustinerea media 4tuning.ro Programul: Sambata 9 Mai: - Demonstratie Rally sustinura de piloti romani de raliu - Jurizare masini pentru etapa Campionatului National de Tuning. Fiecare masina va primi diploma de participare. Se vor premia Best 3 Cars, Best Exterior, Interior, Custom, etc. Masinile pot sta la alegere indoor. - Campionatul National de Car Audio - Etapa demonstrativa pentru SPL Challenge. Masuratori la liber, ajutor pentru setarea de baza a sistemelor si asistenta tehnica, daca e nevoie. Fiecare participant primeste o diploma care sa ateste rezultatul maxim atins. - Etapa demonstrativa pentru SQ League, unde masina ta poate fi ascultata si jurizata. Ulterior primesti fisa de jurizare si toate explicatiile necesare. Pe scurt, inca o invitatie in lumea competitiilor Car Audio! Duminica 10 Mai: SHOW la MAXIM ! Campionatul National de Drift, etapa 2-a Demonstratii libere – Free Style, fiecare participant va primi diploma de participare. Etapa oficiala de drift, premiul 1,2,3 Demonstratii HAI & KNS - 4TuningDRIFTERS !!! Demonstratii auto & moto (drift and tricks) Alti invitati surpriza !!! |
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
deja inscris pt duminica........MOM-u vine si el.....usor usor ne strangem......
tiganie tataa.....:) |
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
Demonstratii HAI & KNS - 4TuningDRIFTERS !!!
FRATE ne-am plictisit de voi pe bune lasatzi loc altora!!!!!! |
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
il vrem pe TENGU,il vrem pe TENGU:lol::lol: pana la urma din ploiesti se baga doar jakalu?
P.S. banuiesc ca te-ai bagat la Free Style!?.....orcum tu o sa fi viitoru HAI:twisted: |
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
da....o sa fiu viitorul HAI CU NOI PE PROGRAMUL 2......mai am mamaliga de mancat sa ii ajung din urma...plus ca nu avem loc de antrenament.......:(
|
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
ba eu 1 mam saturat de tengu , hai si kns .... tot respectu pt ei.. fac show dar ce e mult strika sa ii lase si pe altii... spre exemplu la 4tuning days Mouse a facut frumos.. sau spectacolul facut de Lafu ( dupa ce la luat nervi si a inceput sa mature jaloane)
|
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
Quote:
Mamuliga d-aia galbina ca lamaia, buoss??? :lol: |
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
Pleakam Duminiik??...Merg si eu la Drifturi...
|
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
Duminica, plecarea se va face de dimineata in jurul orei 8:00 din Petrom de la Hipodrom.
Drumul este Ploiesti-Bucuresti-Pitesti. ATENTIE! SE VA MERGE IN COLOANA CA SA NU SE MAI INTAMPLE ACCIDENTE! NU NE GRABESTE NIMENI SA AJUNGEM! |
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
34 Attachment(s)
Am fost la Pitesti.
Coloana de doua masini, Loganul lui Taz si Ursul lui Jakalu' au fost nedespartite pe drum pana acolo :) A fost super ca au mers asa de multi. Nici nu ma asteptam la cat de multi zisesera ca merg. :lol: Expozitie cu masini din Pitesti, cateva dragutze, cateva care nu-si aveau locul acolo, cateva chiar frumoase. Locatia de "drift"... ca marime, cat perimetrul din fatza scarilor de la sala de la noi. Boss... nu era loc cum se credea la inceput... Pana si HAI-u' si KNS-ul ziceau ca e nasol, care vorba aia... se descurca bine la mersul de-a latu'. Nu stiu ce a facut Jakalu' la drift ca eu si Taz am plecat pe la 13:30 ca ne saturasem de idiotii care isi ambalau motocicletele si le pocneau de le sareau pistoanele. Mare distractie :rolleyes2 |
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
O sa revin si eu cu filmuletu cu Jakalu`
|
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
Quote:
Ce nu halesc eu Opelul dar vectra asta de Tm arata intr-un fel anume... |
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
Dap.
E foarte frumoasa! Are SFI montat pe ea si o vinde cu motorul ei original cu tot care e C20NE. Asa am auzit. Nu e nici scumpa. Vreo 3500 euro am auzit... |
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
11 Attachment(s)
si de la mine cateva
|
Re: TuningTIME Pitesti, 9-10 Mai
11 Attachment(s)
si pozele cu jetax
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:03. |
- Copyright 2026 4Tuning