Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Dezmembrez Bmw e36 325 benzina (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/121869-dezmembrez-bmw-e36-325-benzina.html)

B 58 MAL 05-05-09 00:09

Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
Dezmembrez Bmw e36 325 pisicuta gri sobolan 4 usi este lovita in fata....sunati si intrebati pentru orice piesa poate este neatinsa nu este rau lovita...geamuri electrice fata , computer bord , oglinzi electrice heliomate , trapa electrica , proiectoare ceata , schimbator M , placute frana aproape noi fata + spate , jante aliaj stare buna nezgariate + cauciucuri cam tocite dar se pot da si fara , interior stare buna.Bucuresti Boby 0727 726 137 / 0761 177 218 Pentru mai multe piese se fac si reduceri

Provenzano 05-05-09 20:02

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
cat ceri pe motor?

Provenzano 05-05-09 20:03

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
pe proiectoare cat ceri?

B 58 MAL 05-05-09 22:06

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
preturile nu sunt neaparat batute in cuie pentru mai multe se fac reduceri astept oferte

Provenzano 06-05-09 00:35

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
k.o mersi pentru raspuns

B 58 MAL 06-05-09 16:08

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
Preturi rezonabile nu ezitati sa intrebati Se negociaza

B 58 MAL 22-05-09 10:05

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
upppppppp

B 58 MAL 22-05-09 10:16

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
40 Attachment(s)
Poze noi

roGan 25-05-09 21:49

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
obc-ul, grila de la aerisire de deasupra casetofonului si schimbatoru de m m-ar interesa imi poti lasa si mie un pret cu toate pe pm si dak se potrivesc la o pisica coupe!

xerex 30-06-09 13:43

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
In ce stare e motoru?

B 58 MAL 30-06-09 14:16

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
stare buna se poate porni

B 58 MAL 01-07-09 14:28

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
PRETURI NOI SPECIALE BMW 325 +320 BENZINA 4 USI E 36

Motor 2.0 + cutie viteze + calc + instalatie electrica + prima parte de evacure..complet tot = 400 euro
Pompa servo directie 2.5 = 80 euro
Pompa de frana 2.5 =50 euro
Caseta servo-directie = 90 euro
Planetare de 2.0 = 130 ron/ambele
Aripa fata dreapta = 130 ron
Oglinzi doar geam =50 ron
Oglinzi el. heliomate complete=150 ron/buc
Volan 4 spite + airbag = 50 ron
O.B.C computer bord 11 butoane = 300 ron
Panou aeroterma butoane= 40 ron
Bord coaja =150 ron
Ceasuri V 260/km/h + 7000 ture = 100 ron
Stropitori parbriz = 30 ron
Vas lichid de frana = 20 ron
Vas apa stergatoare = 20 ron
Amortizoare fata = 80 ron
Arcuri fata = 100 ron
Fete usi fata = 50ron/buc
Fete usi spate=50 ron/buc
Boxe fata + spate = 80 ron
Scaune fata = 80 ron/buc
Bloc lumini maneta = 30 ron
Bloc stergatoare maneta = 30 ron
Buton proiectoare + ceata = 20 ron
Usi = 100 ron/buc
Geamuri=50 ron/buc
Geamuri el.fata+butoane+instalatie=400 ron
Maner frana de mana=40 ron
Pielea de la schimbator si de la frana de mana=20 ron/buc
Bricheta = 15 ron
Spoturi lumini ogl. retrovizoare = 50 ron
Spoturi parasolare = 40ron/buc
Parasolar = 40 ron/buc
Oglinda retroviozare = 35 ron
Scrumiera fata = 5 ron
Scrumiera spate = 5 ron
Buton avarii = 5 ron
Magazie casete (6 casete) = 40 ron
Bancheta spate + cotiera + sac de ski = 200 ron
Trapa el completa = 80 euro
Luneta spate = 100 ron
Capota portbagaj = 80 ron
Centuri fata + spate = 60 ron/toate
Plafon interior = 60 ron
Tetiere fata + spate = 15 ron/buc
Jante pe 15 in 5 prezoane + cauciucuri tocite = 100 euro
Maner usa = 10 ron/buc
Inchidere centralizata + contact + 2 chei = 50 euro
Proiectoare = 80 ron
Stopuri normale = 60 ron
Carlig cu prindere de tractare = 45 ron
Punte spate + discuri frana + etrieri = 100 euro
Placute frana fata bune 1 luna folosite = 80 ron
Placute frana spate bune 1 luna folosite = 80 ron
Arcuri spate = 100 ron
Amortizoare spate = 80 ron
Bandouri = 40 ron/buc
Evacuare cap-coada 2.0 = 150 ron
+ MULTE ALTELE CARE NU IMI VIN ACUM IN MINTE.....PRETURILE SUNT NEGOCIABILE in limita bunului simt...nu ezitati sa intrebati . 0727 726 137 / 0761 177 218 Boby

batz 03-07-09 21:24

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
modul acceleratie e pe cablu?zi-mi si mie un pret te rog.

ocaruntu 04-07-09 07:35

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
corpul de admisie si axele cu came le dai ? pret ... PM daca se poate

B 58 MAL 07-07-09 16:59

Re: Dezmembrez Bmw e36 325 benzina
 
up !!!!!


All times are GMT +2. The time now is 03:01.

- Copyright 2026 4Tuning