Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Troubleshooting (https://forum.4tuning.ro/565-troubleshooting.html)
-   -   Se merita sa imi cumpar Di-tech ? (https://forum.4tuning.ro/565-troubleshooting/121792-merita-cumpar-di-tech.html)

andrey_20052002 04-05-09 14:44

Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
 
Deschid acest topic deoarece mi-am vandut scuterul si acum am o oferta destul de buna de un SR50 di-tech dar in afara de consumul mic am auzit numai lucruri rele despre acest model .Ii rog pe cei care au avut acest model sa imi dea cateva sfaturi.

razvy_91 04-05-09 20:40

Re: Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
 
salut , eu nu am sr di-tech dar am un prieten care numai probleme a avut cu el ;)

quick_silver2 04-05-09 21:04

Re: Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
 
Quote:

Originally Posted by razvy_91 (Post 2288810)
salut , eu nu am sr di-tech dar am un prieten care numai probleme a avut cu el ;)

Cine ma ? Eu ? :lol:
Ce reclama imi faceti ... :sad:

razvy_91 04-05-09 21:06

Re: Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
 
nu tu , ala de care tiam zis ca are sr ca al tau ;)

andrey_20052002 04-05-09 21:19

Re: Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
 
maine pe la la 6 seara ma duc sa vad scuterul,ce ar trebui sa verific la el ? ca nu ma pricep la injectie, eu abia am descifrat "tainele" carburatorului

quick_silver2 06-05-09 22:22

Re: Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
 
DAMI ADD: ADI_AEROX ;)

VladM 29-06-09 23:53

Re: Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
 
Pai sunt multe de verificat la un DiTech,dar eu zic mai bine sa te linistesti,asteapta un SR pe carburator daca vrei sa te tina ;) Nu sunt mecanici in Romania sa le faca,sunt doar de astia care nu au treaba,repara si ei asa,dupa ureche.


All times are GMT +2. The time now is 07:08.

- Copyright 2026 4Tuning