![]() |
Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
Deschid acest topic deoarece mi-am vandut scuterul si acum am o oferta destul de buna de un SR50 di-tech dar in afara de consumul mic am auzit numai lucruri rele despre acest model .Ii rog pe cei care au avut acest model sa imi dea cateva sfaturi.
|
Re: Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
salut , eu nu am sr di-tech dar am un prieten care numai probleme a avut cu el ;)
|
Re: Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
Quote:
Ce reclama imi faceti ... :sad: |
Re: Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
nu tu , ala de care tiam zis ca are sr ca al tau ;)
|
Re: Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
maine pe la la 6 seara ma duc sa vad scuterul,ce ar trebui sa verific la el ? ca nu ma pricep la injectie, eu abia am descifrat "tainele" carburatorului
|
Re: Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
DAMI ADD: ADI_AEROX ;)
|
Re: Se merita sa imi cumpar Di-tech ?
Pai sunt multe de verificat la un DiTech,dar eu zic mai bine sa te linistesti,asteapta un SR pe carburator daca vrei sa te tina ;) Nu sunt mecanici in Romania sa le faca,sunt doar de astia care nu au treaba,repara si ei asa,dupa ureche.
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:08. |
- Copyright 2026 4Tuning