![]() |
Sfat achizitionare VW
Am si eu nevoie de un sfat!!!Vreau sa-mi schimb masina si m-am orientat catre un passat 2001-2004 1.9-2.5 tdi cutie automata,tiptronic!!!ce parere avetzi despre acest tip de motorizare si cutie???consum!?!
|
Re: Sfat achizitionare VW
Vw Passat 2003 motor 1.9 tdi cutie hidramata 4 tr
consumul este de 7.6l/100km 200.000 km si nu bate nmk pe el Probleme Intalnite : Burdufe (plesnesc imediat) Bendixu Sa itzi faci o idee. |
| All times are GMT +2. The time now is 06:48. |
- Copyright 2026 4Tuning