Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Sfat achizitionare VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/121708-sfat-achizitionare-vw.html)

oblivion 03-05-09 21:07

Sfat achizitionare VW
 
Am si eu nevoie de un sfat!!!Vreau sa-mi schimb masina si m-am orientat catre un passat 2001-2004 1.9-2.5 tdi cutie automata,tiptronic!!!ce parere avetzi despre acest tip de motorizare si cutie???consum!?!

UnuNegru 05-05-09 11:50

Re: Sfat achizitionare VW
 
Vw Passat 2003 motor 1.9 tdi cutie hidramata 4 tr

consumul este de 7.6l/100km
200.000 km si nu bate nmk pe el
Probleme Intalnite : Burdufe (plesnesc imediat)
Bendixu


Sa itzi faci o idee.


All times are GMT +2. The time now is 06:48.

- Copyright 2026 4Tuning