Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   yamaha rx-v557 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/12147-yamaha-rx-v557.html)

CT99WUW 26-01-06 14:01

yamaha rx-v557
 
Cine stie unde se gaseste un receiver yamaha rx-v557 sau un magazin/reprezentanta de electronice Yamaha in Bucuresti (nu moto) ELECTRONICE...inafara de aoy.ro si dvdplanet ..Multumesc

CT99WUW 27-01-06 12:49

:?: :?: :?:

steaua23 27-01-06 12:55

reprezentanta yamaha era chiar vizavi de magazinul muzica ...

CT99WUW 27-01-06 21:31

re
 
nu stiu prea bine..daca le confund muzica era cel de pe la sala palatului prin spate pe acolo? sau daca ai drum pe acolo si te poti oprii 2 sec sa iei un nr de tel ceva as ramane dator ...ms mult

steaua23 28-01-06 00:16

da acolo e muzica ... ala de langa sala palatului. reprezentanta yamaha e chiar vizavi ... dar din cate imi aduc aminte sunt fff scumpi.
anyway daca o sa am drum prin centru zilele astea o sa trec sa aiu un nr de tel.

CT99WUW 28-01-06 08:51

re
 
aha ms mult de tot sa traiesti 1000 de ani...cand ai drum poate furi si un nr de tel....daca nu e buna si asta ca informatie :) MS MS


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning