Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Motocicleta mea (https://forum.4tuning.ro/564-motocicleta-mea.html)
-   -   [My Moto] Suzuki GSX-R 750 (https://forum.4tuning.ro/564-motocicleta-mea/120723-my-moto-suzuki-gsx-750-a.html)

mihaiyahy 27-04-09 16:01

[My Moto] Suzuki GSX-R 750
 
5 Attachment(s)
Dupa mai multe incercari esuate de a o vinde... m-am hotarat sa o pastrez! :-)

Este vorba de un Suzuki GSX-R 750 din `94 cumparat de mine anul trecut din Italia... fostul proprietar modificand-o in totalitate!

Cateva detalii:

• 28.000km la bord
• 118cp (86 kW) @ 11500 RPM

O sa revin cu mai multe detalii despre modificarile aduse motocicletei, pana atunci las pozele sa vorbeasca 8)

Sper sa va placa si... asfalt uscat!

eMH 11-05-09 23:10

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
E foarte tare. Si mie imi plac mult gixxerele vechi,dar eu prefer 1100,din generatia asta.
Cam cat ai cerut pe ea,de nu ai reusit sa o vinzi?
Si...cat baga? :D

DutzuMaster 12-05-09 17:19

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
vat ca are Toba arrow :X da chiar la ce bani ai vrea sa o dai? :P oricum in poza arata sooper :X

Cristi01 02-06-09 10:13

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
Cat de tare arata imi place ;)

mihaiyahy 02-06-09 10:50

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
initial era de vanzare undeva pe la 2200 de euro dar cred ca imi alesesem prost anotimpul de vandut motociclete,acum ma gandeam undeva pe la 2000 cu criza asta....

SUPAPA_Jr 02-06-09 12:02

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
e cam multisor dar poti incerca sa o mai tii la vanzare ca pare foarte ok...

eMH 03-06-09 12:00

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
Cam cat a costat vopseaua? Sau asa ai cumparat-o?

mihaiyahy 03-06-09 15:01

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 2377161)
Cam cat a costat vopseaua? Sau asa ai cumparat-o?

asa am cumparat-o... dar pot sa te asigur ca nu a costat prea putin, fostu proprietar fiind maniac. In momentu achizitionarii am primit de la el si o trusa de scule "speciala"... cheile avand insertii de cauciuc/silicon pt a nu zgaria suruburile care si ele sunt vopsite, in cazu in care as fi nevoit vreodata sa desfac ceva!

eMH 03-06-09 17:24

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
Oricum,e mult prea jmechera. In vara,dupa ce iau permisul categoria A,s-ar putea sa te scap eu de ea :)

mihaiyahy 03-06-09 19:00

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 2378142)
Oricum,e mult prea jmechera. In vara,dupa ce iau permisul categoria A,s-ar putea sa te scap eu de ea :)

nu trebuie sa ma "scape" nimeni de ea ca nu cere de mancare :lol:

dar daca cineva e dispus sa o cumpere... eu o vand

merg ocazinonal cu ea si vreau sa-ti spun ca e fantastica din toate punctele de vedere!

norbi_bidi 07-06-09 21:58

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
Frumos. Ce planuri ai? Doresti sa faci unele modificari?
Asfalt uscat

mihaiyahy 08-06-09 04:54

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
Quote:

Originally Posted by norbi_bidi (Post 2388783)
Frumos. Ce planuri ai? Doresti sa faci unele modificari?
Asfalt uscat

planuri nu prea am cu ea deoarece am cumparat-o deja modificata destul de mult.. si vizual si mecanic

in cel mai scurt timp o sa postez o lista completa cu modificarile aduse motocicletei 8)

FireWolf 10-06-09 20:10

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
Frumos Gixăr :D primu motor ?

mihaiyahy 11-06-09 04:25

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
Quote:

Originally Posted by FireWolf (Post 2397017)
Frumos Gixăr :D primu motor ?

merci frumos
da...este primu meu motor :oops:

FireWolf 12-06-09 20:45

Re: [My moto] Suzuki GSX-R 750
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyahy (Post 2397980)
merci frumos
da...este primu meu motor :oops:

Frumos , te-ai prăbuşit vreodata cu el ? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 07:02.

- Copyright 2026 4Tuning