![]() |
Je Design - Audi Q7
1 Attachment(s)
Pachet de tunig realizat de JeDesign pentru Audi Q7, ce contine
- motorul de 3.0 V6 TDi a fost urcat la 210 kW/285 bhp si 550 Nm - timpul de accelerare de la 0-100km/h a fost redus la 8.4 secunde - viteza de top marita de la 210 la 219 km/h - jante 10 x 22 inch cu anvelope 295/30 R 22 - control electronic suspensiilor pentru coborarea garzii la sol - o serie de Bodykit-uri dintre care unul il puteti vedea in fotografie |
sa dus draq cu garda la sol specifica jeepurilor! :)))) oricum prea belea a iesit monstrul :)
|
poza mi se pare a fi facut pe calculator ( sper sa vorbesc aiurea........deci nu sariti la gatu' meu :P )
|
Re:
Quote:
Pentru un model proaspat prezentat, cum e Q7 care nu a ajuns la clientii finali... e normal sa prezinte in modul asta pachetul. Si in general cand se face tuning.. pt a-l face intai se prezinta propunerea.. si asta au facut cei de la JEDESIGN cu acea fotografie... (la fel au fost comentarii si aici https://forum.4tuning.ro/viewtopic.php?t=13508&start=0 ca \"ah e doar o poza pe calculator\" ) |
Re:
Quote:
|
Re:
pai asta e un AUDI nu un JEEP... sunt totusi marci diferite...[/quote]
NU cred ca mam facut inteles! m-am referit la jeepuri in general ! nu la firma JEEP! q7 totusi cred ca vrea sa fie un jeep ---- corectati-ma daca gresesc cu ceva |
LOL TuningBoy vrea sa zica SUV cand spune Jeep :))
Ontopic ... arata demential desi nu ma innebunea varianta de serie la exterior...desi sunt fan audi...cred ca nu sunt obisnuit chiar cu o masina de asemenea dimensiuni:) |
Nu cred totusi ca asa va arata varianta scoasa de Je Design , e prea jos , mult prea jos:D
|
RoSonic tu park ai mai pus niste poze cu un Q7 tunat,nu mai tzin minte de cine.Si ala si asta arata super.
|
e penibil kitul! mult prea exagerat!
|
Ceva low ride style! frumusel.. agresiv!
|
Sincer si mie mi se pare prea exagerat, urat de-a dreptul.
in general la suv-uri daca pui spoilere, mai bine le schimbi pe cele originale ... dar pastrezi in general garda la sol (adik ce-a data de caroserie, de spoilere) .... e suv ce dracu .... sau o micsorezi din suspensii, nu din caroserie. Una e sa ai un Q7 care sa-l lasi din suspensii, de sa ai distanta la aripi cat la o masina normala, si alta sa-l faci plug. |
Au cam exagerat cu garda la sol
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:29. |
- Copyright 2026 4Tuning