![]() |
Schimbator de viteze pe cielo
Salut. Am o nuca de schimbator de viteze normala. Se poate pune pe cielo fara probleme sau trebuie una cu marsarier din cauza ca trebuie sa ridici in sus? Mersi
|
Re: Schimbator de viteze pe cielo
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:01. |
- Copyright 2026 4Tuning