![]() |
Problema BMW
In seara asta dupa cutremur am iesit cu BMW meu 318 I coupe (1992) pe afara . si nu aveam ce face . si am facut niste plecari de pe lok la 3000 rpm la 3500 la 4000 si am observat ca nu pleaca cu scartait . din cate am inteles ar putea fi de la DTC ??? si daca e de la DTC cum il dezactivez . si nu stiu daca modelul 1992 are DTC
Astept Raspuns |
Re: Problema BMW
sau ambreiaj dus...
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:10. |
- Copyright 2026 4Tuning