Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Jante pe 16 (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/119918-jante-16-a.html)

<<COSMIN>> 22-04-09 10:55

Jante pe 16
 
R16
et35
7j
4x100

2 anvelope Toyo Proxes 195\40\r16 stare buna profil 5-6 mm
2 anvelope de iarna Pirelli 195\45\r16 In stare foarte buna !!!
pretz 10 mil PRETZ FIX



Pentru poze click
http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...et-326410.html


Contact 0748 365 408
Doar bani

<<COSMIN>> 24-04-09 12:56

Re: Jante pe 16
 
:D:-):sad:

<<COSMIN>> 28-04-09 09:39

Re: Jante pe 16
 
:twisted::twisted::twisted:

<<COSMIN>> 06-05-09 14:38

Re: Jante pe 16
 
:-):-):-)

puyabv 06-05-09 14:58

Re: Jante pe 16
 
dak nu vroiai bani iti dadeam eu ceva in contravaloarea jentilor;).....adik si mai mult!

robytza88 06-05-09 19:43

Re: Jante pe 16
 
schimbi cu astea?
https://forum.4tuning.ro/499-anunturi-auto-fiat/120765-vand-schimb-jante-17-a.html

Corrado 06-05-09 20:03

Re: Jante pe 16
 
Daca nu au nici un defect le iau eu.Le trimiti prin curier?Sau vin eu sa le iau dar mai scazi la pret.Iar curierul daca le trimiti il platesti tu.Daca esti de acord da-mi un pm.

<<COSMIN>> 06-05-09 20:56

Re: Jante pe 16
 
crede`ma ca daca erau noi :))) le dadeam cu 5 mil .... ca na ... e criza

<<COSMIN>> 10-05-09 09:48

Re: Jante pe 16
 
:D:-):D

<<COSMIN>> 13-05-09 13:35

Re: Jante pe 16
 
:D:-):sad:

puyabv 13-05-09 15:32

Re: Jante pe 16
 
iti dau 7 mil pe ele...si platesti curieru:D...

<<COSMIN>> 13-05-09 15:35

Re: Jante pe 16
 
ti le dau cu 5 si platesc eu

<<COSMIN>> 19-05-09 11:24

Re: Jante pe 16
 
:oops::oops::oops:

baby_serby 19-05-09 13:23

Re: Jante pe 16
 
iti dau jantele astea http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...te-337644.html
m-ai dai 50euro si u rezolvi cu transportul , lasa mistourile putin si spune ceva detalii , sunt strambe , au fost sudate , sunt zgariate , bat la drum , ce culoare sunt acum ?

<<COSMIN>> 19-05-09 13:27

Re: Jante pe 16
 
:D fac misto de cei care iau in ras anuntul .... nimik alt ceva
NU ma intereseaza oferta ta . merci

Jantele nu bat la 170km/h sau "sa traga masina de pe sosea" si nu sunt NOI !!!!!


All times are GMT +2. The time now is 15:37.

- Copyright 2026 4Tuning