![]() |
Battle Oxide vs. TazAless vs. maskt
4 Attachment(s)
Votati ce va place :D
|
multumit maskt ? :hug:
|
Re:
Quote:
|
si cum se intampla la mai toate battle-urile, ziceti si cu cine ati votat si de ce :wink:
|
Am votat maskt.
TazAless: culoarea prea turbată şi... chestia aia care se vrea a fi baghetă de leduri (?) nu prea īşi are locu' acolo. Oxide: roata din stānga faţă e strāmbă şi spoileru' faţă nu se potriveşte de nici o culoare cu linia maşinii. maskt: singurul lucru care nu-mi place e poziţionarea vitezometrului/turometrului pe parbriz. Ideea e bună, realizarea cam lasă de dorit. Totuşi, tu eşti alegerea mea :wink: |
culoare turbata :?: :|
|
Pentru gusturile mele e cam extravagantă.
Nu sunt specialist īn comentarii de genu' ăsta (cred că e primu' pe care īl fac), aşa că nu trebuie să vă simţiţi lezaţi de ce spun. Sunt chiar noob :oops: |
mah...u eshti tampit?u ai auzit de VOLAN???ala cand se invarte se invarte shi rotzile din fatza...au la el cik stramba....shi in primu` rand spoileru` fatza nici nu l-am schimbat (de zici u k nu se potriveshte cu linia mashinii...)...yo am pus numa` lama...sau pt u ii tot una spoileru` cu lama?
|
Băieţaş, ai grave tulburări de comportament. Eu roata aia o văd strāmbă. Poţi să-mi spui tu că maşina aia are manşă de avion, că eu tot strāmbă o văd. Iar lama aia... mă bucur că ai pus-o acolo, că aşa am văzut şi primu' Ferrari de deszăpezire.
Şi ai grijă la limbaju' pe care-l foloseşti īn următoru' mesaj, că poate va fi ultimu' pe care-l scrii. |
Re:
Quote:
|
se invarte si rotile din fata ca e mai putine de 50 :lol:
noi estem destepti :lol: |
mah...las`...nu-mi pun mintea cu u dak nu shtii nimik legat de mashini..shi am terminat cu subiectu` asta k nu-ma mah enervezi...
PS:Apropo,fara amenintzari...dak mai vrei sa-tzi merga compu`...shi yo pot amenintza....asha k...let`s be friends not enemies... |
Re:
Quote:
|
ben` mah...let`s be friends...this is what u want?let`s do it...
|
Re:
Quote:
Atāta timp cāt asta e părere mea, poţi \"să-mi strici calculatoru'\". Chiar te rog :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 20:10. |
- Copyright 2026 4Tuning