Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Candidati grup foto (https://forum.4tuning.ro/628-candidati-grup-foto.html)
-   -   Fotografiile mele - NONE (https://forum.4tuning.ro/628-candidati-grup-foto/119534-fotografiile-mele-none.html)

NONE 06-06-09 22:03

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2386756)
La a doua poză puteai să scapi de acele balize ,sau ce or fi acelea,că nu se văd bine ori le poţi scoate cu photoshop'ul !Aia mi-ar fi plăcut mie cel mai mult dacă nu erau acele balize!Baftă să te vedem şi la car foto :P

Merci ptr. comentariu, mä bucur cä îti place ... nu am avut chef de editäri, am umblat putin pe la culori si atât.Masini nu prea am, golf-uri, peugeot-uri, sunt cam banale ptr fotografie, sunt stock. Poate säptämâna viitoare, dar sä träim pânä atunci ;) :lol:

NONE 07-06-09 16:40

Re: Fotografiile mele - NONE
 
3 Attachment(s)
Opel Calibra SFI

NONE 08-06-09 18:09

Re: Fotografiile mele - NONE
 
4 Attachment(s)
Honda Integra Type-R

DTH 08-06-09 19:38

Re: Fotografiile mele - NONE
 
dap , frumos , imi place ce vad :D tot asa ! >:D<

mitza mtb 08-06-09 22:05

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Iar te lauzi cu pozele mele?
aa?
:lol::lol::lol:
Joke ...

FRUMOASE BA!! :)

Felicitari

NONE 10-06-09 19:24

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Multumesc ptr. comentarii :eyebrow::eyebrow:
PS: Gata Mitzä, nu mä mai laud cu pozele tale, promit :lol: :peace:

NONE 15-06-09 00:39

Re: Fotografiile mele - NONE
 
3 Attachment(s)
NISSAN 200SX RS13

mitza mtb 15-06-09 00:41

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Ai promis ca nu te mai lauzi cu pozele mele :lol::lol: Joke.. Frumoase pozele si subiectul...si locatia.. :-? .. imi plac jentile dupa masina si culoarea..:P

Bafta..la cat ma multe poze:)

DTH 15-06-09 02:33

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 2407840)
Ai promis ca nu te mai lauzi cu pozele mele :lol::lol: Joke.. Frumoase pozele si subiectul...si locatia.. :-? .. imi plac jentile dupa masina si culoarea..:P

Bafta..la cat ma multe poze:)



Ia ....pfffff....hai amandoi la culcare , gata cu e poza mea , nu e poza mea , ce va laudati voi cu pozele mele a ? :lol:

Da pei ce sa zic Mrs.None ... ai poze frumoase , stii ca nu ma indoiesc de tine , dar vreau sa bagi si tu mai multe :evil: ca se umple mai mult pagina de commenturi decat de poze...si nu imi place chestia asta , asa ca treci la treaba , baga cat mai multe seturi :D in rest , no comm , si app ....acuma ma pot duce sa FUMEZ O TIGARA si sa merg la baie ? deci imi dai voie ? :lol:








p.s : hai zat ~~~~ H@H@H@H@
:lol:

NONE 15-06-09 15:58

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Nuuuu :shock: nu ai voie !! :lol: Merci ptr. comentariu baby :hug: eu as fi avut mai multe poze, dar stau prost cu timpul :sad:
Urmeaza mai pe seara o serie proaspätä ;)8)

NONE 15-06-09 18:40

Re: Fotografiile mele - NONE
 
3 Attachment(s)
Samira


PS:Färä comentarii la adresa fetei ;)

Scricy HKS 15-06-09 19:08

Re: Fotografiile mele - NONE
 
a 2-a poza rupe:-)
defapt tot setu reusit e tare dar a 2-a mi se pare mai faina:-P

dar ce se intampla pe aici ..va-ti lasat toti de automotive photography si va-ti apucat de poze cu modele?:lol:

NONE 15-06-09 23:42

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Merci Scricy HKS, nu m-am apucat de fotografiat modele :D ea e prietena unui tovaräs de al meu :D ... am fost toti la o plimbare si aveau aparatul la ei,l-am trecut eu pe "proprietatea" mea si i-am fäcut poze :lol:
Canon Eos 350 :eyebrow:

Tweety_rzw 15-06-09 23:51

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Nu mai pune mereu aceeaşi ramă la poze mie unu nu îmi place,şi pozele cu Type-R sunt geniale !:shock:

Scricy HKS 15-06-09 23:54

Re: Fotografiile mele - NONE
 
eu zik sa iti faci o semnatura:-) si sunt de aceeasi parere cu Tweety_rzw


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2024 4Tuning