Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Candidati grup foto (https://forum.4tuning.ro/628-candidati-grup-foto.html)
-   -   Fotografiile mele - NONE (https://forum.4tuning.ro/628-candidati-grup-foto/119534-fotografiile-mele-none.html)

NONE 24-05-09 01:46

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Kodak C613 de 6.2 mpx :-| poate în viitor ceva mai bun :D

Tweety_rzw 26-05-09 06:58

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Foarte ok unele poze,dar în unele ai mişcat aparatul şi a ieşit ştearsă poza,ar mai fi ca la cele HDR foloseşti prea mult noise şi se văd acele punctuleţe enervante !În rest la mai mare !;)

Vlad*WpK 26-05-09 10:21

Re: Fotografiile mele - NONE
 
la ultima poza ai taiat gasca de jos...:(

NONE 26-05-09 16:06

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Tweety_rzw, eram la început cu HDR-urile, dädeam noise-ul la maxim :rolleyes2, am väzut ca unele sunt poze miscate, dar asta este, începätor :sad:

Vlad*WpK, nu am täiat din gâscä :lol:, asa a iesit poza, eu am încercat sa le gonesc, sa iasä in cadru, dar nu am captat decât câtiva privitori, care se uitau la mine cum zbier la gâstele alea sä se ducä mai in larg :lol:

Merci frumos tuturor, ptr. comentarii/sfaturi/critici ;) :hug:, urmeazä în seara asta, sau mâine încä 2 poze ! mai bune, zic eu :rolleyes2

DTH 26-05-09 16:20

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Aia cu trenul si cu , copilul imi plac :>:>:> hai mai baga , pana mea , numai sta atata ! :))) lenea asta ...:-w

Vlad*WpK 26-05-09 17:04

Re: Fotografiile mele - NONE
 
poi si ce aveau zburatoarele daca apareau in poza? faceau parte din decorul natural si nu distrag de la subiect...singura chestie era ca trebuia sa folosesti un f mai inchis ca sa nu "straluceasca" tot ce-i alb in poza...

NONE 26-05-09 17:11

Re: Fotografiile mele - NONE
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Vlad*WpK (Post 2353553)
poi si ce aveau zburatoarele daca apareau in poza? faceau parte din decorul natural si nu distrag de la subiect...singura chestie era ca trebuia sa folosesti un f mai inchis ca sa nu "straluceasca" tot ce-i alb in poza...

Nu ai înteles, eu am încercat sä le gonesc, sä iasä mai bine in cadru, ca ele stäteau aproape de mal :D dar una avea probleme cu demaraju` :lol:

Enjoy, eu aveam de gând sä le pun mai pe seara, dar m-a "/corupt/" MillionDollarBaby :lol:

Vlad*WpK 26-05-09 17:12

Re: Fotografiile mele - NONE
 
ah...am crezut ca vroiai sa le goneai in afara cadrului :">

DTH 26-05-09 18:30

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Asa mai merge :>:>:> prima e crima :D chiar imi place si cred ca o s-o folosesc pe desktop :>:>:> asta daca nu te superi , da hai ca stiu ca nu te superi tu pe mine :)) .... mai baga , hai !!!

NONE 26-05-09 18:33

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2353760)
Asa mai merge :>:>:> prima e crima :D chiar imi place si cred ca o s-o folosesc pe desktop :>:>:> asta daca nu te superi , da hai ca stiu ca nu te superi tu pe mine :)) .... mai baga , hai !!!

Merci baby :hug: o sä mai bag, dar trebuie sä le editez, ca sunt personaje, de exemplu, din a 2-a poza am scos 6 personaje :lol: erau niste oameni pe aleea aia :???:

Speed4U 26-05-09 20:01

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Caluema rau ;) ,talent ! ;)

NONE 26-05-09 20:53

Re: Fotografiile mele - NONE
 
1 Attachment(s)
Una proaspătă :D
Rezoluţie: 4808x2134 :-)

Niste päreri n-ar strica, e fäcutä din 3 poze :???:

mitza mtb 26-05-09 22:42

Re: Fotografiile mele - NONE
 
In afara faptului ca se vede cum se imbina poza 1 cu poza 2 .. e FORTZA poza frate !!

DTH 26-05-09 23:57

Re: Fotografiile mele - NONE
 
:-O:-O:-O PANICAAAAAAAAAAAAAAAAAAA , tare rau poza :D:D:D:D felicitari :>:>:>

NONE 29-05-09 23:29

Re: Fotografiile mele - NONE
 
Alte päreri nu ? :???: mâine searä o sä mai pun niste poze, si säptämâna viitoare am o sesiune photo cu o Astra Coupé :-P


All times are GMT +2. The time now is 02:02.

- Copyright 2024 4Tuning