Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona comerciala Satu Mare - Bazar - Servicii - Talcioc (https://forum.4tuning.ro/217-zona-comerciala-satu-bazar-servicii-talcioc.html)
-   -   TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER (https://forum.4tuning.ro/217-zona-comerciala-satu-bazar-servicii-talcioc/118862-tuning-and-sound-center-by-dexter.html)

T & S C by Dexter 14-04-09 03:26

TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
Dupa o lunga pauza revenim in fortza:D

T & S C by Dexter 14-04-09 03:32

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
5 Attachment(s)
Citeva poze despre magazin si despre site inca nu e gata siteu dar se lucreaza la el www.tunning-sound.ro

T & S C by Dexter 14-04-09 03:38

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
8 Attachment(s)
Niste lucrari simple audio mai vechi umpic facute de mine

T & S C by Dexter 14-04-09 03:44

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
3 Attachment(s)
Ceva mai serios facut de mine primul e montat in audi a6 al doilea este intrun suzuki

T & S C by Dexter 14-04-09 03:53

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
10 Attachment(s)
Si acu sa va arat niste bari prima masina BMW am adus bara din spate originala de m power si nu m paket ,a doua ii bara de pe MIC opel vectra b argintiu din sm adusa la cererea clientului ca si halogenele cu angel eyes din bara

T & S C by Dexter 14-04-09 03:58

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
10 Attachment(s)
Firmele cu care coleborez

T & S C by Dexter 14-04-09 04:14

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
4 Attachment(s)
Ceva NEMAINTALNIT IN SATU MARE,acesta este interesul firmei sa oferim la clienti piese foarte calitativ si exclusiv ce nu face tot taranu cu shopurile de piese "tuning" turcesti ,lucrez cu firme de renume mare si pot aduce ORISICE pt modif :interior ,exterior ,performante .Pentru audio porbagaj de fibra , doarboards (extesii pt difuzoare pe usi )

T & S C by Dexter 14-04-09 04:18

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
2 Attachment(s)
Masca fara emblema golf1 cabrio

T & S C by Dexter 14-04-09 04:42

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
1 Attachment(s)
Aduc la comanda bari single frame pe dif marci auto acesta este modelul :D
Mai pot face modificari la stopuri cu sticla clara (triple)sa montEZ leduri, si in faruri la semnalizare pozitie (Angel eye ,day light ca si la audi a5 ),aduc xenoane 35-55w la preturi foarte bune este inclus si montajul:D

T & S C by Dexter 14-04-09 16:50

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
3 Attachment(s)
aici am montat xenoane h4 bi de 55w 6000k :D

veveve 14-04-09 23:09

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
Dexter ... Dexter.N-ai inceput bine.Cand am vazut ce ai facut aici mi-am pus mana in cap.20 si ceva de posturi unul dupa altul, nimic organizat care sa zici ca da impresie buna la client.Cerinte din partea mea pt tine :
1 la mana :Scri frumos , ordonat si corect in limba romna
2 la mana: incearca sa concentrezi idea intr-un singur post nu fa 10 posturi pt aceeasi idee
3.la mana spor la treaba, vanzare cat mai multa , si la cat mai putine greseli din partea ta pe viitor
Bafta
NICU

T & S C by Dexter 15-04-09 19:10

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
8 Attachment(s)
azi am vopsit tamburi ,am montat leduri la faruri si am montat instalatie audio (woofer ,amplificator ,condensator)vedeti in poze

Ovi407 16-04-09 22:20

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
unde ti-e locatia?

SoundIdentity 17-04-09 07:05

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
salut d-nu dexter
vreau sa iti aduc cateva critici la adresa ta poate vei invata din ele :) nu stiu daca recunosti sau nu dar pana ce vazui aici tot la tine e identic copie STIL de la mine doar sunt 2 diferente unu ca nu ai stil de tuningat si partea a 2 a nu i in sange asa ceva
vreau sa precizez ca vizita ta la oradea cu szambi nu ti-a remarcat bine ideea magazinului meu ca vad copierea lui intr-un stil kitcsh :):) ,o alta precizare numele de tuning &sound si inca si center pentru un magazinel atat de gol si fara stil tuning ca si al tau este echivalent c a si cand vine un tzaran de la coasa vine la oras in tenisi blugi camasa si bluza de treining peste....mai exact are banuti dar nu are still,iti mai precizez cateva si dupa aceea it dau si o solutie mai buna,vad ca ai vazut si stilul de pozze la lucrari asta e si ok dar nu la instalatii de electrician cu cabluriaruncate ordinar in portbagaj acestea nu sunt lucrari considerabile de marcat si prezentat ca sunt lucrari de spatele blocului
cu astea spuse nu vroiam sa te jignesc vreau doar sa te scutur putin ca poate poate vei avea un viitor in domeniu dar esti intr-o lume avansata si cu stilul tau nu o duci departe dac imi vrei ajutorul eu zic ca poate poate poti evolua mai mult dintr-o data ,ma gandesc si la satmareni ca auzii cu tristete multe probleme a unei firme de3 car audio ce s-a inchis care era totusi potenta vb de k&a.
apropo cu astea spuse inainte de orice bucurie vii cu o scuza din trecut :):)
noa paaa

quick_silver2 19-04-09 16:42

Re: TUNING & SOUND CENTER BY DEXTER
 
Faruri cu angel eyes pentru dacia logan pe fundal negru la ce bani aduci ?
eventual lasa si tu o adresa a magazinului


All times are GMT +2. The time now is 17:24.

- Copyright 2024 4Tuning