![]() |
Help! Boxe noi fac zgomot
Deci mi-am luat niste boxe de la infinity, si un player de la pioneer. cand sa dau volumul mai tare paraie ca toti dracii da asa sa asculti chill nu zice nici miau ...
poate fi ca nu am pus + cu + , - cu - ?:?: |
Re: Help! Boxe noi fac zgomot
Close topic :D s-a rezolvat.... facea scurt cablul din spate se atingeau firele pe care le credeam izolate :)))
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:21. |
- Copyright 2026 4Tuning