Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   vreau sa cumpar o janta modelul asta ! (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/118470-vreau-cumpar-janta-modelul.html)

cristy_s6 11-04-09 07:44

vreau sa cumpar o janta modelul asta !
 
1 Attachment(s)
salut, ma numesc stan,sunt din bucuresti si am o problema grea !
de curand am dat cu janta intr-un popic de pe marginea drumului asa de tare ca am spart janta si am si indoit-o !
daca cineva are un set sau ramasite modelul meu sa ma caute:0726029465,astept telefon la orice moment !

cristy_s6 11-04-09 07:47

Re: vreau sa cumpar o janta modelul asta !
 
am uitat sa dau date cu privire la model !
janta 16 inch,j 7,5,anvelope 205/55/16,janta originala AVG


All times are GMT +2. The time now is 04:48.

- Copyright 2026 4Tuning