![]() |
Vreau si eu jante dastea pe passatu meu imi puteti spune ce marca sunt???
4 Attachment(s)
:lol: spuneti-va si voi parerea!!
|
Re: Vreau si eu jante dastea pe passatu meu imi puteti spune ce marca sunt???
yo am un passat 3bg din 2003 merg jantele astea pe el??:D
|
Re: Vreau si eu jante dastea pe passatu meu imi puteti spune ce marca sunt???
Jantele sunt RIAL dar nu stiu exact ce model.. cred ca RIAL OSLO .. :wink:
Dau bine pe passat :) |
Re: Vreau si eu jante dastea pe passatu meu imi puteti spune ce marca sunt???
jante de mertz ? e-classe ?
|
Re: Vreau si eu jante dastea pe passatu meu imi puteti spune ce marca sunt???
si mie mi s-au parut ca sunt de mertz:D
|
Re: Vreau si eu jante dastea pe passatu meu imi puteti spune ce marca sunt???
ms mult :)
|
Re: Vreau si eu jante dastea pe passatu meu imi puteti spune ce marca sunt???
Sunt jante replica de la E-classe
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:00. |
- Copyright 2026 4Tuning