Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie 2009 -- Bucuresti - Romexpo (https://forum.4tuning.ro/597-4tuningdays-2009-10-12-aprilie-2009-bucuresti-romexpo.html)
-   -   NOU ! ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !! (https://forum.4tuning.ro/597-4tuningdays-2009-10-12-aprilie-2009-bucuresti-romexpo/118372-ono-41-demonstratie-4tuningdays.html)

Gratzian 10-04-09 03:10

NOU ! ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
 
ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
Deoarece etapa de VTM a fost suspendata, sambata dupa ora 16:00 Daniel Onoriu va face o demonsttratie de virtuozitate la Romexpo.

Mai mult decat atat, fiecare din voi are sansa sa stea in drapta lui in timpul demonstratiei.
nu trebuie decat sa ii spui cateva cuvinte care sa il convinga.

El va alege castigatorul.

Nu mai sta pe ganduri, esti la un pas de a sta in dreapta lui.
Convinge-l aici :

http://www.ono41.ro/forum/showthread...=9423#post9423

cryssl 10-04-09 04:44

Re: NOU ! ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
 
Imi doresc asta deoarece vreau sa vad un profesionist in mediul lui .vreau sa vad cum reuseste sa faca toate acele lucruri cu masina care pentru alti sunt imposibile :D

Th3W34p0N 10-04-09 11:14

Re: NOU ! ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
 
Vreau sa ma dau cu Ono sa vad daca e mai bun ca mine! :P

florin_ 10-04-09 11:56

Re: NOU ! ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 2226409)
ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
Deoarece etapa de VTM a fost suspendata, sambata dupa ora 16:00 Daniel Onoriu va face o demonsttratie de virtuozitate la Romexpo.

Mai mult decat atat, fiecare din voi are sansa sa stea in drapta lui in timpul demonstratiei.
nu trebuie decat sa ii spui cateva cuvinte care sa il convinga.

El va alege castigatorul.

Nu mai sta pe ganduri, esti la un pas de a sta in dreapta lui.
Convinge-l aici :

http://www.ono41.ro/forum/showthread...=9423#post9423

bravo lui ,nu stiu cine ar mai face acest gest ,e clar ca este un suflet mare care face totul din pasiune !
imi pare rau k noi ajungem abia duminica si nu vedem demonstratia ,dar o vom imagina dupa urmele de pe sol!

antidotu79 10-04-09 18:34

Re: NOU ! ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
 
interesant ce se intampla, dar nu stiu cate sanse as avea asa ca o sa ma multumesc cu vazutul

Gratzian 10-04-09 22:40

Re: NOU ! ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
 
din pacat pentru noi, s-a anuntat sustinerea etapei...
Onoriu m-a sunat de pe drum, si va transmite regretul sau ca nu va poate vedea sambata.
asta nu inseamna ca promisiunea cade.
am hotarat sa va creem cat mai curand ocazia sa stati in dreapta lui.
sa se termine 4tuningDAYS si veti primi vestile cele bune.

ono41 11-04-09 19:37

Re: NOU ! ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
 
Imi cer scuze tuturor celor care au postat la mine pe forum, invitatia ramane valabila dar o vom reprograma zilele care urmeaza intr-o alta locatie.

no limits design 11-04-09 21:34

Re: NOU ! ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
 
daniel mai ajungi pana duminica in bucuresti?....ca nu prea am apucat sa stau cu tine si poate ne intalnim putin pana plec acasa....succes la campulung

ono41 15-04-09 13:45

Re: NOU ! ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
 
Inca o data scuze pentru neprezentare la acest eveniment organizat de 4tuning, va multumesc ca m-ati inteles si sper ca de la etapele urmatoare sa nu mai existe probleme in federatie iar noi sportivii sa nu mai facem promisiuni fara sa le putem onora.

PS. Cei 5 useri care au postat pe forum (www.ono41.ro) Oprea, cryssl, toadertk, ageana, dany_eok sunteti rugati sa-mi dati PM cu nr voastre de tel si toti sunteti castigatori ai unei ture in dreapta mea in Bucuresti dupa ce voi repara masina.

Felicitari tuturor! Sper sa va placa.

Xerius 15-04-09 14:19

Re: NOU ! ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
 
Quote:

Originally Posted by ono41 (Post 2240883)
Inca o data scuze pentru neprezentare la acest eveniment organizat de 4tuning, va multumesc ca m-ati inteles si sper ca de la etapele urmatoare sa nu mai existe probleme in federatie iar noi sportivii sa nu mai facem promisiuni fara sa le putem onora.

PS. Cei 5 useri care au postat pe forum (www.ono41.ro) Oprea, cryssl, toadertk, ageana, dany_eok sunteti rugati sa-mi dati PM cu nr voastre de tel si toti sunteti castigatori ai unei ture in dreapta mea in Bucuresti dupa ce voi repara masina.

Felicitari tuturor! Sper sa va placa.



Foarte frumos din partea ta. 10+

cryssl 15-04-09 14:35

Re: NOU ! ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
 
Quote:

Originally Posted by ono41 (Post 2240883)
Inca o data scuze pentru neprezentare la acest eveniment organizat de 4tuning, va multumesc ca m-ati inteles si sper ca de la etapele urmatoare sa nu mai existe probleme in federatie iar noi sportivii sa nu mai facem promisiuni fara sa le putem onora.

PS. Cei 5 useri care au postat pe forum (www.ono41.ro) Oprea, cryssl, toadertk, ageana, dany_eok sunteti rugati sa-mi dati PM cu nr voastre de tel si toti sunteti castigatori ai unei ture in dreapta mea in Bucuresti dupa ce voi repara masina.

Felicitari tuturor! Sper sa va placa.


moaaaa :X:X dabea astept :X super tare..multumim ono

ti'am dat pm aici pe 4 tuning cu numarul de telefon.. :D

OpReA 15-04-09 17:17

Re: NOU ! ONO 41 face o demonstratie la 4TuningDAYS !!
 
multumim frumos Daniel...cred ca nu mananc nimic pana atunci...sa fie masina mai usoara :D
asteptam indicatii prin telefon/pm/yahoo.
Inca odata iti multumim pentru ceea ce ne-ai oferit ...


All times are GMT +2. The time now is 07:29.

- Copyright 2024 4Tuning