![]() |
moderator
uite ne gandim sa punem un moderator nou pe sectiune...
propuneri, ceva? |
AleXXL
nu ca e de al meu dar tipu se stie bine la motos :!: :wink: ... si pe langa asta freaca forumu zilnic si mult :!: :wink: |
Re: moderator
Quote:
|
Ce calitati trebuie sa aiba un moderator?
|
Fara probleme pot modera acest subforum.
|
Too late :D
|
D C too late Taz? S-a razgandit lumea?
|
Nope... m'am bagat eu.. :D
|
Re: moderator
Pai da tu nu erai si inainte?
|
Re: moderator
Is din ianuarie...
|
Re: moderator
A... atunci de ce nu se inchide topicul asta?
|
Re: moderator
il inchid doar.. :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:48. |
- Copyright 2026 4Tuning