Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   moderator (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/11814-moderator.html)

Gratzian 16-01-06 12:53

moderator
 
uite ne gandim sa punem un moderator nou pe sectiune...
propuneri, ceva?

flaviutza 16-01-06 15:04

AleXXL
nu ca e de al meu dar tipu se stie bine la motos :!: :wink:
... si pe langa asta freaca forumu zilnic si mult :!: :wink:

Dobrescu 16-01-06 21:30

Re: moderator
 
Quote:

Originally Posted by \"Gratzian\"
uite ne gandim sa punem un moderator nou pe sectiune...
propuneri, ceva?

Imprumuta de la noi!

neXus 05-02-06 14:52

Ce calitati trebuie sa aiba un moderator?

SEBASTIAN 08-02-06 20:03

Fara probleme pot modera acest subforum.

TazzY 08-02-06 21:49

Too late :D

neXus 13-02-06 17:02

D C too late Taz? S-a razgandit lumea?

TazzY 13-02-06 21:35

Nope... m'am bagat eu.. :D

neXus 05-03-06 15:24

Re: moderator
 
Pai da tu nu erai si inainte?

TazzY 05-03-06 15:46

Re: moderator
 
Is din ianuarie...

neXus 05-03-06 22:09

Re: moderator
 
A... atunci de ce nu se inchide topicul asta?

TazzY 06-03-06 00:59

Re: moderator
 
il inchid doar.. :)


All times are GMT +2. The time now is 20:48.

- Copyright 2026 4Tuning