![]() |
caut pe cineva care sa repare telefoane..
am un 6680 care a fost scapat in apa si apoi trantit de pereti :)....caut pe cineva care sa imi zica ce e defect(inafara de LCD) si sa mi-l repare...
|
mah da nebun mai esti...cum sa dai cu el de pereti mah ?? erai :drunk:?
:lol: :lol: :lol: ...... de cat sa-l repari mai bine ia-ti altu... |
nu eu l-am dat... :).... oricum acum e al meu.... un ecran costa 3 mil..... si restu tre vazut ce nu mai merge...
cineva????? culmea e ca mai avea si garantie...sa trec pe la aia...macar sa-mi de-a un diacnostic |
Re:
Quote:
|
E un service ft bun la Baba Novac langa Gogoasa Infuriata... merita sa intrebi acolo. Desi dupa cate a patit... s-ar putea sa nu renteze reparatia
|
fusion_fx51 vb cu baiatu asta sigur te rezolva lucreaza bine si ieftinache
|
nu exista userul asta.. l-ai scris bine?
|
calibra_zum.... vb cu el
|
frate deci asa pe messenger fusion_fx51 nu are cum sa nu existe ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:41. |
- Copyright 2026 4Tuning