Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Unitati de bord si surse (https://forum.4tuning.ro/386-unitati-bord-surse.html)
-   -   Audi a4 mp3 player (https://forum.4tuning.ro/386-unitati-bord-surse/11783-audi-a4-mp3-player.html)

Heparu_Boy 15-01-06 16:00

Audi a4 mp3 player
 
1 Attachment(s)
Am un audi a4 model 2000 si vreau sa ii pun mp3 player si are casetofon din ala cu fata mare audi chourus sau cum naiba si imi trebe o chestie care sa acopere spatiile aleea din fata care raman !!! Cine ma poate ajuta ? !!

cum este cel din imagine

Heparu_Boy 15-01-06 16:24

1 Attachment(s)
Cam asta ceva !!!

viperu 15-01-06 16:28

http://www.capodimonte.ro/catalog_main.php?cat=8214

Heparu_Boy 15-01-06 20:55

1 Attachment(s)
Mersi mersi mersi !!! acuma vreau unde gasesc o mufa !!! ca asta pe care o am este VARZAAA !!! pls

viperu 15-01-06 22:11

http://www.capodimonte.ro/catalog_main.php?cat=827

Heparu_Boy 15-01-06 23:15

si care de acolo ii mufa care imi trebuie mie !!! una intra in pioneer si una in mufele de la masina si la masina sunt mufe mama deci mie imi trebe mufa intr-un capat pentru mefele masini tata si mufa care intra la mp3

GYM 15-01-06 23:20

Ia si tu nr de telefon ,suna si lamuresti cu baietii..! Acum vrei si tu mura in gura :D

viperu 16-01-06 08:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Heparu_Boy\"
si care de acolo ii mufa care imi trebuie mie !!! una intra in pioneer si una in mufele de la masina si la masina sunt mufe mama deci mie imi trebe mufa intr-un capat pentru mefele masini tata si mufa care intra la mp3

Nu e chiar asa... Pioneer-ul ar trebui sa vina cu un cablu care intr-o parte are mufa pioneer si intr-o parte mufa ISO.

Trebuie sa cauti un cablu adaptor de la mufa AUDI la mufa ISO.

Se conecteaza cablul adaptor la mufa AUDI si cablul Pioneer la mufa ISO.

Heparu_Boy 16-01-06 21:24

Mersi mult am rezolvat !!!

Heparu_Boy 17-01-06 22:55

Daca dau mai tare la mp3 de 50 (el are 62) se intrerupe statia !!! si trebuie sa il inkid si sa il deskid ca sa porneasca din nou !!
Un sfat pentru aceasta problema?

quick_5hifter 18-01-06 00:02

daca statia are setarile proprii, nu le da la maxim
-opreste amplificatorul
-da cd-ul la puterea maxima la care se aude fara distorsiuni
-abia acum setezi amplificatorul, incepand de la zero.
(valabil in cazul in care statia este pentru subwoofer)

sfigmo 20-01-06 07:57

Ce cabluri de alimentare ai folosit la statie ?

Heparu_Boy 21-01-06 01:39

cablurile de pe mashina !!!
ce puteti sa imi spuneti de o statie weconic !!!

Heparu_Boy 22-01-06 00:25

ce puteti sa imi spuneti de o statie weconic !!!

Accidutzu 16-12-07 16:29

Re: Audi a4 mp3 player
 
idem aceeasi problema
pune si tu o poza a bordului cu mp3
thanks


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning