![]() |
Audi a4 mp3 player
1 Attachment(s)
Am un audi a4 model 2000 si vreau sa ii pun mp3 player si are casetofon din ala cu fata mare audi chourus sau cum naiba si imi trebe o chestie care sa acopere spatiile aleea din fata care raman !!! Cine ma poate ajuta ? !!
cum este cel din imagine |
1 Attachment(s)
Cam asta ceva !!!
|
|
1 Attachment(s)
Mersi mersi mersi !!! acuma vreau unde gasesc o mufa !!! ca asta pe care o am este VARZAAA !!! pls
|
|
si care de acolo ii mufa care imi trebuie mie !!! una intra in pioneer si una in mufele de la masina si la masina sunt mufe mama deci mie imi trebe mufa intr-un capat pentru mefele masini tata si mufa care intra la mp3
|
Ia si tu nr de telefon ,suna si lamuresti cu baietii..! Acum vrei si tu mura in gura :D
|
Re:
Quote:
Trebuie sa cauti un cablu adaptor de la mufa AUDI la mufa ISO. Se conecteaza cablul adaptor la mufa AUDI si cablul Pioneer la mufa ISO. |
Mersi mult am rezolvat !!!
|
Daca dau mai tare la mp3 de 50 (el are 62) se intrerupe statia !!! si trebuie sa il inkid si sa il deskid ca sa porneasca din nou !!
Un sfat pentru aceasta problema? |
daca statia are setarile proprii, nu le da la maxim
-opreste amplificatorul -da cd-ul la puterea maxima la care se aude fara distorsiuni -abia acum setezi amplificatorul, incepand de la zero. (valabil in cazul in care statia este pentru subwoofer) |
Ce cabluri de alimentare ai folosit la statie ?
|
cablurile de pe mashina !!!
ce puteti sa imi spuneti de o statie weconic !!! |
ce puteti sa imi spuneti de o statie weconic !!!
|
Re: Audi a4 mp3 player
idem aceeasi problema
pune si tu o poza a bordului cu mp3 thanks |
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning