Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Vreau sa imi tunez masina un VW golf 3 (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/117704-vreau-tunez-masina-vw-golf-3-a.html)

luciannt 06-04-09 14:24

Vreau sa imi tunez masina un VW golf 3
 
:!::!:Am un VW golf 3 din 1992 , motor 1800 cm3 vreau sa stiu si eu in bucuresti un site unde sa dau datele masinii si sa imi fac o oferta sa stiu in ce bani ma incadrez! Astept raspuns urgent.
Va multumesc!:!::!:

skyllo 09-10-09 10:18

Re: Vreau sa imi tunez masina un VW golf 3
 
un site ok shop


All times are GMT +2. The time now is 05:01.

- Copyright 2026 4Tuning