![]() |
sugestii...
vreau sa las si un cielo mai jos de fata putzin si sa mai intaresc spatele....ce fac ????
|
Re: sugestii...
Folosesti butonul "search" de pe forum si citesti ce mai zice lumea... si incearca sa nu mai pui titluri de genul "help", "sugestii" etc.
Citeste mai intai si dupa aceea, daca ai nelamuriri, deschizi un topic si intrebi. Pana atunci TC. |
| All times are GMT +2. The time now is 14:12. |
- Copyright 2026 4Tuning