Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   ford mondeo ghia 2.5 duratek 170 cp, (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/11734-ford-mondeo-ghia-2-5-duratek-170-cp.html)

Ciuciadi 13-01-06 14:27

ford mondeo ghia 2.5 duratek 170 cp,
 
as vrea sa stiu si eu ce as mai putea sa ii pun pe el , la motor ma refer , ,e model din 98...

Little_bear 22-04-06 00:49

Du-te la un garaj specializat,ei stiu cel mai bine!Undeva la Zeno sau C&C....Daca vrei sa o faci singur,mai bine pune-i un afis de vanzare pe ea ...:D

zGb 22-04-06 07:56

Re: ford mondeo ghia 2.5 duratek 170 cp,
 
LOOOOOOOOOOOOOOOOL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: s-a lasat cu zeno si c&c dar mai ales zeno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ursu30 26-05-06 11:57

Re: ford mondeo ghia 2.5 duratek 170 cp,
 
acum depinde ce bani ai! daca ai mai multi te duci frumusel la baietii specializati in asa ceva si iti spun ei ce iar sta bine fordului tau, dar daca nu ai asa de multi poti sa faci desi nu-ti recoman tunnig de cartier cu un cipulet de la aspad si cu niste filtre sport ca nu fac mai nimic si ceva galagie cu o borla si asa poti sa stai linistit ca ai tunat masina! dar nu iti recomand sa strici masina cu minuni de genul fara sa-ti recomande cineva specializat!

bejdesignold 09-06-06 14:26

Re: ford mondeo ghia 2.5 duratek 170 cp,
 
da tu ai mashina la 15 ani??


All times are GMT +2. The time now is 18:15.

- Copyright 2026 4Tuning