Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   Tuning la comanda Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/117298-tuning-comanda-bucuresti.html)

mmmbbb67 02-04-09 22:48

Tuning la comanda Bucureşti
 
8 Attachment(s)
Modificam masini pe comanda,motor si exterior,fiecare masina realizata este unicat si nu mai reproducem acelasi model.
Acum ne ocupam de o mazda 121 coupe din 1977 si o sa postez etapele transformarii.Masina are un motor de 2000 de cm si va fi echpata cu 2 carbu dellorto,jentile scoase 6 cm pe spate si 5 cm pe fata.
Voi posta poze cu etapele transformarii.
Cereti detalii daca sunteti interesati.

mmmbbb67 05-04-09 09:08

Re: Tuning la comanda
 
up...

roshkatu 06-04-09 10:48

Re: Tuning la comanda
 
in ce zona va faceti veacul ?

mmmbbb67 06-04-09 12:41

Re: Tuning la comanda
 
fundeni

gabi boldeanu 06-04-09 22:40

Re: Tuning la comanda
 
Cam la ce pret se ridica un tuning la un matiz?

mmmbbb67 07-04-09 10:29

Re: Tuning la comanda
 
deja daca treci pe jenti pe 17' sau 18' cu adaptarea ajungi numai jentile cu cauciucuri si in functie de ce jenti vrei + umflatul aripilor si vopseaua pe la 1000 de euro cu piese cu tot si oricum urmatoarea masina care o putem lua e cam peste o luna,pana atunci am full.
zi'mi ce vrei sa faci ca idee si te pot sfatuii cum sa iesi mai ieftin sau mai scump,depinde ce vrei sa iasa

mmmbbb67 09-04-09 21:10

Re: Tuning la comanda
 
up......

Darius DMS 15-04-09 11:38

Re: Tuning la comanda
 
se poate la un e39:jante pe 20' enkey,angel eyes,esapament dublu(ca la m5)?cam atata

mmmbbb67 15-04-09 20:16

Re: Tuning la comanda
 
se poate orice.Ai jantele,daca da pe ce dimensiune cauciucurile si intre prezoane,vrei modificate aripile si esapament sport sau chior,vrei esapament ascuns in spoiler sau afara

mmmbbb67 15-04-09 20:20

Re: Tuning la comanda
 
maine postez poze cu masina in lucru,mazda 121 coupe '77,flanse de 6 cm pe spate 5 cm pe fata facute la fane,amortizoare si toata propulsia refacuta si reconditionata,galeria dellorto facuta

mmmbbb67 22-04-09 00:00

Re: Tuning la comanda
 
trebuia sa le postez dar a fost pastele,le postez maine

mmmbbb67 14-05-09 00:11

Re: Tuning la comanda
 
up :)

adem.sergiu 07-06-09 14:45

Re: Tuning la comanda
 
vreu un tunig la un a8 din 2000(sa schimb stopurile pe spate )potzi sa ma ajuti ??

mmmbbb67 07-06-09 19:20

Re: Tuning la comanda
 
Quote:

Originally Posted by adem.sergiu (Post 2387898)
vreu un tunig la un a8 din 2000(sa schimb stopurile pe spate )potzi sa ma ajuti ??

se poate dar trebui modificat tot spatele

adem.sergiu 08-06-09 15:48

Re: Tuning la comanda
 
ce implica asta vreu mai multe detali daca se poate..ca sant interesat
un nr de telefon ceva?!!!


All times are GMT +2. The time now is 16:46.

- Copyright 2026 4Tuning