![]() |
Tuning la comanda Bucureşti
8 Attachment(s)
Modificam masini pe comanda,motor si exterior,fiecare masina realizata este unicat si nu mai reproducem acelasi model.
Acum ne ocupam de o mazda 121 coupe din 1977 si o sa postez etapele transformarii.Masina are un motor de 2000 de cm si va fi echpata cu 2 carbu dellorto,jentile scoase 6 cm pe spate si 5 cm pe fata. Voi posta poze cu etapele transformarii. Cereti detalii daca sunteti interesati. |
Re: Tuning la comanda
up...
|
Re: Tuning la comanda
in ce zona va faceti veacul ?
|
Re: Tuning la comanda
fundeni
|
Re: Tuning la comanda
Cam la ce pret se ridica un tuning la un matiz?
|
Re: Tuning la comanda
deja daca treci pe jenti pe 17' sau 18' cu adaptarea ajungi numai jentile cu cauciucuri si in functie de ce jenti vrei + umflatul aripilor si vopseaua pe la 1000 de euro cu piese cu tot si oricum urmatoarea masina care o putem lua e cam peste o luna,pana atunci am full.
zi'mi ce vrei sa faci ca idee si te pot sfatuii cum sa iesi mai ieftin sau mai scump,depinde ce vrei sa iasa |
Re: Tuning la comanda
up......
|
Re: Tuning la comanda
se poate la un e39:jante pe 20' enkey,angel eyes,esapament dublu(ca la m5)?cam atata
|
Re: Tuning la comanda
se poate orice.Ai jantele,daca da pe ce dimensiune cauciucurile si intre prezoane,vrei modificate aripile si esapament sport sau chior,vrei esapament ascuns in spoiler sau afara
|
Re: Tuning la comanda
maine postez poze cu masina in lucru,mazda 121 coupe '77,flanse de 6 cm pe spate 5 cm pe fata facute la fane,amortizoare si toata propulsia refacuta si reconditionata,galeria dellorto facuta
|
Re: Tuning la comanda
trebuia sa le postez dar a fost pastele,le postez maine
|
Re: Tuning la comanda
up :)
|
Re: Tuning la comanda
vreu un tunig la un a8 din 2000(sa schimb stopurile pe spate )potzi sa ma ajuti ??
|
Re: Tuning la comanda
Quote:
|
Re: Tuning la comanda
ce implica asta vreu mai multe detali daca se poate..ca sant interesat
un nr de telefon ceva?!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 16:46. |
- Copyright 2026 4Tuning