Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Jante+anvelope pe 15 (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/117172-jante-anvelope-15-a.html)

jasson 02-04-09 08:38

Jante+anvelope pe 15
 
Vand jante aliaj 5x100, 7j, et 35, Rial Como, echipate cu anvelope vara Goodyear Eagle Ventura in stare buna. Merg pe Golf 4, Octavia 1, Leon 1M, Fabia 1. Pret 10 milioane .:-P

jasson 12-04-09 10:02

Re: Jante+anvelope pe 15
 
Up. Anvelope sunt 205/60 r15 H

StefanV 12-04-09 11:12

Re: Jante+anvelope pe 15
 
Salut!Ce DOT si ce grad de uzura au cauciucurile?Jantele in ce stare sunt?

jasson 12-04-09 12:00

Re: Jante+anvelope pe 15
 
Au DOT 2006, nu stiu exact, ca uzura, sa zic un maxim 40 %, deci mai merg 2 veri. Jantele sunt in stare buna, doar zgarietru superficile, de la borduri, dar nu ceva grav.
Dau si inele +prezoanele de montare. 0745.031.105

StefanV 12-04-09 18:08

Re: Jante+anvelope pe 15
 
Poti pune niste poze cu ele?Jantele le-ai vinde separat?

jasson 12-04-09 18:44

Re: Jante+anvelope pe 15
 
Maine le fac si poze. Separat, depinde de suma, vb.

StefanV 13-04-09 14:51

Re: Jante+anvelope pe 15
 
Ok,astept sa vad pozele.

jasson 16-04-09 17:50

Re: Jante+anvelope pe 15
 
7 Attachment(s)
Si niste imagini..

StefanV 17-04-09 08:57

Re: Jante+anvelope pe 15
 
Ai PM!

jasson 17-04-09 09:55

Re: Jante+anvelope pe 15
 
Ai nr. meu de tel. mai sus.


All times are GMT +2. The time now is 19:24.

- Copyright 2026 4Tuning