Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premium (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/117151-vand-piele-ecologica-sintetica-tapiterii-auto-premium.html)

cobrelu 01-04-09 23:45

Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premium
 
1 Attachment(s)
Piele Ecologica - Calitate premium - Culoare NEGRU
Dimensiune sul: latime 1.4m x lungime 5 m
Pret / metru liniar - 35 lei (30 lei pentru cantitate mai mare de 10m)

Textura deosebita - proprietati si confort identice cu pielea naturala !

Poate fi folosita pentru orice tip de tapiterie (auto, canapele, etc)
Poate fi folosita pentru lucrari de interior auto (acoperire bord, fete usi, capitonaj, etc.)
Foarte usor de intetinut, rezistenta mare in timp, rezistenta la umiditate, temperatura si factori externi.
Calitate deosebita la un pret imbatabil !
La comanda pot aduce o vasta paleta de culori, si de asemenea pot aduce si piele naturala de bovina - calitate premium.
*poza nu este 100% concludenta; pentru detalii nu ezitati sa ma contactati

cobrelu 04-04-09 23:36

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
..marfa noua, curand voi pune poze cu gama de produse ce o mai am

cobrelu 08-09-09 20:53

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
6 Attachment(s)
UP
poze super macro cu cateva dintre culori ... o sa revin cu poze ale intregii game coloristice

dolb 08-09-09 20:58

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
Bre...vreau sa imi fac scaunele fata si bancheta spate in piele... cam la cat crezi ca ies ca bani ?

cobrelu 08-09-09 21:12

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 2622875)
Bre...vreau sa imi fac scaunele fata si bancheta spate in piele... cam la cat crezi ca ies ca bani ?

pretul este mai ieftin .... in jur de 25 lei/ML (depinde de cantitatea ceruta) pentru ca o iau direct de la producator
merge foarte frumos pentru interior si este foarte rezistenta si usor de intretinut - mi-am pus si eu pe masina (deocamdata pe plafon si stalpi) https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...69/page-5.html
tu ce mai faci, n-ai mai dat nici un semn de viata ?

dolb 08-09-09 21:28

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
ce sa mai fac..bine.... ai idee cat ma duce per total ?

eclipsaus 08-10-09 22:43

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
mai ai crem? ma intereseaza si pe mine pentru plafonul si stalpii la un e32, si posibil si canapele. la cat mai este metrul liniar? am inteles ca toate au latime de 1.4m?

J.D 14-10-09 10:44

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
Lasa-mi si mie te rog un numar de contact sa ne intalnim sa vad mostrele.

Ionut - Alin 24-11-09 21:11

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
salut .. ma intereseaza si pe mine pt niste fete de usi .. lasa-mi un mesaj sau un nr de telefon ceva .. ms

cobrelu 08-12-09 10:37

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
10 Attachment(s)
atasez in continuare intreaga paleta de culori disponibila

cobrelu 08-12-09 10:40

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
10 Attachment(s)
continuarea paletei de culori
eventual cine vrea tapiterie interior - 300 euro interior (material inclus) si se lucreaza numai dupa sablonul cusaturilor originale

cobrelu 08-12-09 10:42

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
9 Attachment(s)
daca doriti a vedea "pe viu" materialul ma puteti suna si ne putem intalni a va arata materialul / eventual o masina tapitata cu materialul respectiv

cobrelu 08-12-09 12:30

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
5 Attachment(s)
prima noastra lucrare : interior logan si scaune fata hyundai i30 (in ultima poza nu este intins materialul)
cum am precizat si mai sus: PRET INTERIOR 300 Euro (material inclus)

bodyspeed 09-12-09 16:46

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
1 Attachment(s)
Dar culoarea asta o ai?
Mi-ar trebui să reîmbrac bordul :D
Thanks:D.
P.S. Când ai timp pozează-mi şi mie nuanţele de verde:D

claudiu lucian 10-12-09 08:05

Re: Vand Piele Ecologica - Sintetica pentru tapiterii auto sau orice altceva - Premiu
 
imitatie de piele intoarsa nu ai?


All times are GMT +2. The time now is 03:19.

- Copyright 2024 4Tuning