Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Difuzoare ( Coaxiale & Componente ) (https://forum.4tuning.ro/389-difuzoare-coaxiale-and-componente.html)
-   -   componente pentru un srx2 (https://forum.4tuning.ro/389-difuzoare-coaxiale-and-componente/116685-componente-srx2.html)

VFFtuning 30-03-09 13:05

componente pentru un srx2
 
salut astept si eu niste sfaturi pentru un set de componente care vor fi amplificate de un audison srx 2...multumesc

AlexBanu 30-03-09 13:28

Re: componente pentru un srx2
 
De ce nu-ti iei setul de Hertz ESK 165.2, Focal Polyglass 165V, Helix Esprit 136, DLS Reference R6A..cel mai bine mergi si asculta-le pot sa-ti spun ca am ascultat pe SRX2 si Focal si Hertz..si amandoua erau ok.

VFFtuning 30-03-09 17:50

Re: componente pentru un srx2
 
am un set de esk 165 le am probat si se aude destul de bine dar sunt montate pe alta masina si sunt amplificate de un magnat pe 4 canale in mod 3 canale ...fata + sub.
srx ul vreau sa il pun pe un opel astra coupe bertone......pe cd ul original.

AlexBanu 01-04-09 02:24

Re: componente pentru un srx2
 
Pai cu atat mai bine pe ampliful SRX..vor canta mult mai bine..

VFFtuning 02-04-09 11:55

Re: componente pentru un srx2
 
PARCA MI SA PARUT SI MIE CA SUNA MAI BINE AMPLIFICATE CU SRX UL DAR MA ENERVEAZA CA UN TWETER BARAIE LA VOLUM MAI MARE......CAM CARE ESTE DIFERENTA INTRE HERTZ ENERGY ESPRIT SI FOCAL?????


All times are GMT +2. The time now is 15:06.

- Copyright 2026 4Tuning