![]() |
Kituri Turbo pt 1.9 tdi...?
Salut
Am o Skoda O2 1.9 tdi aproximativ 160 cp si simt ca parca in curand o sa ma lase turbo...vreau sa i pun turbo mai mare si injectoare...stie cineva mai multe ce mi trebuie? |
Re: Kituri Turbo pt 1.9 tdi
Bani.
|
Re: Kituri Turbo pt 1.9 tdi
nu mai spune...nu te cred...
|
Re: Kituri Turbo pt 1.9 tdi
nu fii arogant...;)...asa este..trebuie bani pentru a face asta...si daca ai bani poti cumpara un kit turbo pentru tdi +ce mai trebuie...(NU ma pricep ) ( gasesti pe forum la talcioc... avea cineva stiu sigur! )
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:22. |
- Copyright 2026 4Tuning