Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Volvo Evolve XC90 V8 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/11661-volvo-evolve-xc90-v8.html)

RoSonic 11-01-06 00:01

Volvo Evolve XC90 V8
 
3 Attachment(s)
Volvo Evolve XC90 V8 - rezultatul colaborarii dintre Volvo Cars of North America (VCNA) si specialistii de la EVOLVE

sil4tuning 11-01-06 05:40

superb !!!!!!! motorul este acelasi de volvo cred ca fara vreo modificare

Venom 11-01-06 10:59

FaceLift !

Eugen_TL 11-01-06 19:23

sa-mi bag puiiiiiii ! vai vai ! deci masina asta niciodata nu mia placut , in schimb acum e prea :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: bestiala! iar mam indragostit :roll:

orlando 11-01-06 20:04

XC90 este o masina foarte buna si foarte frumoasa...motorul banuiesc ca este acel V8 care este lansat relativ recent...in orice caz este superba cu kitul acesta si cu stopurile alea fumurii...este intradevar un tuning de calitate...chiar as fi curios ce motor ar avea sub capota... :roll: :shock:

ciprian_the_1 12-01-06 19:50

acest volvo se poate numi intradevar SUV
sper k s-a umblat putin si la partea tehnica, xc 90 european nu exceleaza la acest aspect este chiar execrabil in comparatzie cu rivali precum: X5, ML, TOUAREG, ..............

mike20 12-01-06 21:24

poate are motorul v8...si putin umblat la el....k asa ar fi o masina super...mai ales k nu au multi volvo....mai toti au x5 sau ml

Skma 13-01-06 15:26

O masina care as catalogao drept buisness car ! Intradevar e superba e una din singurele masini de teren care imi plac :twisted:

dexter_20 15-01-06 11:40

asa mai merge.spatele e criminal...


All times are GMT +2. The time now is 19:24.

- Copyright 2026 4Tuning