![]() |
Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
3 Attachment(s)
Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
|
!!!!
ce e ala golf 2! vreau si eu bordu asa! uite id-ul meu de mass balann-jointt! vreau sa vorbim!!!!
|
Crezi ca la golf 1 merge sa ii faci asa ceva , arata super bine,iti dau ID meu de yahoo sa vb, poate imi poti da si mie cateva idei (apropo bordul de la golf 2 se potriveste la golf 1? ) [email protected] sincere multumiri :arrow:
|
frate, este dragutz dar park ar trebui schimbat si pedalierul ala.este ruginit k vai de mama lui.nu da bine deloc in poza :wink:
|
Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
am incercat eu bord de G2 pe G1 dar nu merge
|
Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
arata bine dar mie nu-mi place culoarea ceasurilor,ar fii aratat mai bine albe cu lumina albastra.....asta e parerea mea
|
Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
da intradevar ar fi dat mai bine lumina albastra pe fundal alb
|
Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
si eu osa fac ceva asemanator golfului meu dar la care voi mai adauga ceva idei personale:D
|
Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
Sunt foarte curios ce-ai facut la interiorul ala , in afara de faptul ca ai vopsit niste plastice , leduri albastre si folie albastra pe ceasuri....nimik...asta poate oricine cu o investitie minima...nimik extraordinar....
|
Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
da ma dar omu si-a facut ceva frumos si simplu,ce-oi vrea avioane?e golf 2 frate......
|
Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
Poze mai recente..;) Cu mici modificari..Interior umpic..;)Vor aparea deseara sau maine...ca mi-e lene sa le pun...;)
|
Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
cum tiai facut vitezometru albastru lai vopsit sau lai cumparat, am si eu un vw jetta si vreau sa le fac galbene ca am interiorul galben cu negru
|
Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
interiorul de mai sus e ceva de genul DIY (do it yourself) , cu investitie minima , putina imaginatie si atentie la detalii oricine poate sa isi faca singur interiorul dupa preferinte!
@ROBERT_88ROB : pe ceasuri se aplica o folie autocolanta (culoarea dorita) in prealabil imprimata cu valorile(desenele) dorite.nu e ''roket science'' .. atata doar ca e o munca migaloasa! A si trebuie demontate ceasurile si o parte din plasticele din bord! daca crezi ca e dificil apeleaza la orice firma respectabila de modificari auto! |
Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
unde gasesc gasesc folie uite aici adresa mea robert_88rob vreau sa vorbesc cu tine sa vad de unde gasesc folie ca vreau sa imi colorez ceasurile ca am interiorul galben cu negru
|
Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
la un magazin specializat pe plastice , colante ,folii ,vopsele si asa mai departe!
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:07. |
- Copyright 2026 4Tuning