Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!! (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/11644-interior-facut-mine-vrea-locuiesc-arad.html)

IOJI 10-01-06 15:07

Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
3 Attachment(s)
Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!

balann_jointt 12-01-06 00:15

!!!!
 
ce e ala golf 2! vreau si eu bordu asa! uite id-ul meu de mass balann-jointt! vreau sa vorbim!!!!

B05LAD/cristi 13-01-06 14:50

Crezi ca la golf 1 merge sa ii faci asa ceva , arata super bine,iti dau ID meu de yahoo sa vb, poate imi poti da si mie cateva idei (apropo bordul de la golf 2 se potriveste la golf 1? ) [email protected] sincere multumiri :arrow:

Bizonul 24-01-06 20:43

frate, este dragutz dar park ar trebui schimbat si pedalierul ala.este ruginit k vai de mama lui.nu da bine deloc in poza :wink:

steli 02-06-06 22:20

Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
am incercat eu bord de G2 pe G1 dar nu merge

broncos emx 03-06-06 09:02

Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
arata bine dar mie nu-mi place culoarea ceasurilor,ar fii aratat mai bine albe cu lumina albastra.....asta e parerea mea

vlad_VSV 03-06-06 09:07

Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
da intradevar ar fi dat mai bine lumina albastra pe fundal alb

broncos emx 03-06-06 10:26

Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
si eu osa fac ceva asemanator golfului meu dar la care voi mai adauga ceva idei personale:D

dany_let 03-06-06 17:45

Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
Sunt foarte curios ce-ai facut la interiorul ala , in afara de faptul ca ai vopsit niste plastice , leduri albastre si folie albastra pe ceasuri....nimik...asta poate oricine cu o investitie minima...nimik extraordinar....

broncos emx 06-06-06 21:23

Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
da ma dar omu si-a facut ceva frumos si simplu,ce-oi vrea avioane?e golf 2 frate......

Andre3y 07-08-06 10:37

Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
Poze mai recente..;) Cu mici modificari..Interior umpic..;)Vor aparea deseara sau maine...ca mi-e lene sa le pun...;)

ROBERT_88ROB 25-11-06 13:50

Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
cum tiai facut vitezometru albastru lai vopsit sau lai cumparat, am si eu un vw jetta si vreau sa le fac galbene ca am interiorul galben cu negru

CJ-01-WOB 25-11-06 14:27

Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
interiorul de mai sus e ceva de genul DIY (do it yourself) , cu investitie minima , putina imaginatie si atentie la detalii oricine poate sa isi faca singur interiorul dupa preferinte!


@ROBERT_88ROB : pe ceasuri se aplica o folie autocolanta (culoarea dorita) in prealabil imprimata cu valorile(desenele) dorite.nu e ''roket science'' .. atata doar ca e o munca migaloasa! A si trebuie demontate ceasurile si o parte din plasticele din bord!
daca crezi ca e dificil apeleaza la orice firma respectabila de modificari auto!

ROBERT_88ROB 26-11-06 20:37

Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
unde gasesc gasesc folie uite aici adresa mea robert_88rob vreau sa vorbesc cu tine sa vad de unde gasesc folie ca vreau sa imi colorez ceasurile ca am interiorul galben cu negru

CJ-01-WOB 27-11-06 19:07

Re: Interior facut de mine,daca vrea cineva,locuiesc in Arad !!!
 
la un magazin specializat pe plastice , colante ,folii ,vopsele si asa mai departe!


All times are GMT +2. The time now is 13:07.

- Copyright 2026 4Tuning