Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   [EXT] Dacia berlina paint constanta (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/11631-ext-dacia-berlina-paint-constanta.html)

ZoliaT 10-01-06 01:28

[EXT] Dacia berlina paint constanta
 
1 Attachment(s)
un paint mai inedit din constanta:

autor : EMREN MURAT

sil4tuning 10-01-06 05:41

ei ce sa spun ...pe alta caruta mai ruginita nu gasise sa picteze rembrandt ?
nu mi se pare un boom desenul ..... :roll:

shantzu 10-01-06 14:58

ceva de genu asta era in nfs underground!!! mha poate daca masina arata altfel iesea ceva :wink:

dj16xxs 10-01-06 16:35

nu-mi place!este kitch,kitch,kitch!

Gabi 10-01-06 18:03

Desenul e mişto, dar suportu' ales pentru el e naşpa! Am votat \"Merge!\" pentru realizarea desenului.

SHOGUN-A8 11-01-06 11:45

Chiar asa...desenul e beton,dar suportul...
Totusi nu mai este kitch-ul de zi cu zi.

NOS 11-01-06 12:05

Nu mi se pare ceva iesit din comun desenul... de \"suport\" nici nu se pune problema

BH-15-RIC 16-01-06 22:55

desenul e ceva dar pe DACIE nici vorba ....................

T.rac3Er 27-01-06 07:29

dacie in sus, dacie in jos..daca bugetul este adecvat, se poate aranja orice masina sa arate demn, si frumos...nu ruginita....ceea ce a facut omul respectiv e slab, pt ca pur si simplu e ca si cum monalisa ar fi pictata pe o carpa nespalata...am exagerat nitel ca sa exprim esentialul....daca iei ceva urat, si vrei sa-l faci frumos, te concentrezi pe ceea ce il face urat, il scoti in evidenta, si ii grefezi arta, nu faci o pictura buna si o pui pe orice suport...
merge ideea si astept alte lucrari asemanatoare, dar orientate spre calitatea suportului folosit 8)

balurutzu 27-01-06 17:04

hai sa o lasam balta chiar nu i mi place sa spun lucruri urate de o masina dar asta e un fel de Frankeistein dat cu fond de ten si scos la plimbare masina e un kitch !!!!!!!!!!! :censored:

vio[s] 28-01-06 00:03

kitch kitch kitch :evil: CLAR
Pacat de munca depusa :?

dexter_20 16-02-06 17:02

nu vad un motiv serios pt a picta asa ceva pe o dacie.e ca si cum ai incerca sa vindeci piciorul rupt al unui cal

Urban_Racing 03-03-06 08:06

:) da am vazut mashina .... e o dacie ca oricare alta un cn3 fara nimic deosebit in afara de desen care este destul de reushit

sonik89 10-11-06 14:49

Re: [EXT] Dacia berlina paint constanta
 
tare , kiar ii tare paintu :)) deci cineva kair o avut o idee tare cu desenu ala , bine k masina lasa de dorit da nu o votez kitch

mattr|x`u 10-11-06 15:06

Re: [EXT] Dacia berlina paint constanta
 
Penalitate....mai bine acoperea rugina cu vopseaua aia...si gentile...si parbrizu sa nu circule cu ea... ca`i nasoala rau...


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

- Copyright 2026 4Tuning