Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   4tuning si pe mIRC (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11626-4tuning-mirc.html)

Gabi 10-01-06 00:33

4tuning si pe mIRC
 
Daca va este greu sa faceti o conferinta pe Yahoo! Messenger, sau daca pur si simplu folositi mIRCul regulat, ne puteti vizita si acolo.

/server undernet.rdsnet.ro
/join #4tuning

fishbone 26-01-06 18:46

Nu trebuie neaparat serverul RDS, dar este cel mai bun pentru cei situati din Romania. Orice server din reteaua Undernet duce la acelasi canal.

Gabi 26-01-06 18:49

Eu am dat doar un exemplu cu serverul ăla şi, cum ai spus şi tu, merge mai bine, fiind server \"local\".

EvLSant0S 26-01-06 19:54

Mai exista IRC ?

GolfuletzS 26-01-06 19:58

da :D cred nus eu nu am mai intrat de un an :D cam asa

Gabi 26-01-06 22:38

Mai există, mai există, da' nu mai e ca pe vremuri. Eu mai intru foarte rar. De astăvară n-am mai intrat decāt sporadic, din plictiseală, dar multă lume s-a retras pe messenger.

Pentru orice eventualitate, trebuia să ştiţi că 4tuning există şi acolo :wink:

Eugen_TL 26-02-06 21:53

datorita 4tuning am luat mircul sa intru si am constatat ca mai mult de 7 nus pe canal din care jumate sunt boti :)))) haideti sa ne mutam toti si pe mirc sa umplem canalul ca e pacat ...

MaF|OtU 26-02-06 22:03

Acum toata lumea sta pe messenger. Pe mIRC , pe canalul #4tuning rar mai gasesti persoane on.
Stiu ca mai era si #curse de la curse.ro.
[/i]

SUN 28-02-06 16:32

A murit mIRCu ma....traiask messengeru speriatzilor

Eugen_TL 28-02-06 18:59

faza era ca pe mirc intram toti si vorbeam acolo! pe mess conferinta ca sa faci trebuie sa ne bagam toti in lista si nu are rost...

SUN 02-03-06 03:55

zici tu....

mI^cHeLLe 02-03-06 10:37

SUN nu te obliga nimeni sa intrii... e optional ... cum a spus si Gabi pt cei care vor ...eu zic ca ar fii o chestie draguta sa mai intre lumea si acolo ... sunt multi printre noi care stiu ce a insemnat acest canal ... a ramas putzin cam parast pt ca cel care avea userul de 500 nu a mai intrat pe mirc motiv pt care X-ul a parasit canalul ... nu demult am reusit sa-l readuc pe canal ... si nu a fost chiar simplu din cauza unor persoane rautacioase...
pt cei care vor sa intre ...si vor acc astept un pm (in functie de aportul adus forumului sau canalului acc este mai mare sau mai mic)
ms.

Psycho 02-03-06 13:03

lol michele :) .... ce vremuri ...

bah io intru pe mirc cand nu am ce face si iau fetele la asl pls jpg nud avi mp3 txt gif doc .. etc ... dar intru dupa 1 - 2 noaptea :) .... si cand nu avetzi ce face lasatzi draq mircu` facetzi si voi o ceonferintza pe messenger :))

ESPinoza 02-03-06 14:09

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mI^cHeLLe\"
SUN nu te obliga nimeni sa intrii... e optional ... cum a spus si Gabi pt cei care vor ...eu zic ca ar fii o chestie draguta sa mai intre lumea si acolo ... sunt multi printre noi care stiu ce a insemnat acest canal ... a ramas putzin cam parast pt ca cel care avea userul de 500 nu a mai intrat pe mirc motiv pt care X-ul a parasit canalul ... nu demult am reusit sa-l readuc pe canal ... si nu a fost chiar simplu din cauza unor persoane rautacioase...
pt cei care vor sa intre ...si vor acc astept un pm (in functie de aportul adus forumului sau canalului acc este mai mare sau mai mic)
ms.

eu am avut 500 si vreau sa`mi cer scuze ca n`am mai intrat si a plecat x`ul... da am avut bacul si am uitat de net :roll:

mI^cHeLLe 02-03-06 14:24

inainte sa plece x-ul am facut tot ce am putut sa sau de tine si am reusit pana la urma ..si te-am rugat sa faci un transfer manager ..sau sa dai cuiva care inca mai intra pe mirc parola de la user si nu ai vrut ..ai incput sa imi dai fel de fel de explicatii ....o explicatie pt asta mai gasesti ?


All times are GMT +2. The time now is 18:06.

- Copyright 2024 4Tuning