Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E30 318 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/116165-bmw-e30-318-a.html)

BN-69-STE 26-03-09 17:58

BMW E30 318
 
4 Attachment(s)
vand sau schimb bmw e30 318 pret 1050 euro neg kit de M original , oglinzi electrice , trapa, tobe noi cu finala remus, volan sport etc

fiderzen 26-03-09 20:20

Re: BMW e30 318
 
da0mi add pe mess la aly_geo2001 sa discutam! :) merci

florin audi100typ43 26-03-09 21:47

Re: BMW e30 318
 
schimb cu un ford sierra 2.3d?

BN-69-STE 27-03-09 10:56

Re: BMW e30 318
 
Quote:

Originally Posted by florin audi100typ43 (Post 2186897)
schimb cu un ford sierra 2.3d?

pune ceva poze sa vad despre ce-i vorba

GAby645 27-03-09 13:54

Re: BMW e30 318
 
schimbi cu cielo inmatriculat ro? necesita unele reparatii

jambon 27-03-09 19:03

Re: BMW e30 318
 
iti dau o rulota imatriculata cu toate dotarile pe ea

johnny325 27-03-09 19:35

Re: BMW e30 318
 
schimb cu e36 318i pe bulgaria din 91?

BN-69-STE 28-03-09 17:36

Quote:

Originally Posted by jambon (Post 2189384)
iti dau o rulota imatriculata cu toate dotarile pe ea

sal i-mi pare rau nu ma intereseaza
Quote:

Originally Posted by GAby645 (Post 2188585)
schimbi cu cielo inmatriculat ro? necesita unele reparatii

ce trebuie reparat la el ?

am uitat sa mentionez ca motorul trebuie reparat adica nu sta la relanti (moare motorul) cred ca trebuie reglat sau asa ceva , nu ma pricep si nici nu mi-am dat interesul , nu am mai circulat cu ea din din septembrie 2008 si nu are ITP (expirat)

pret nou 999 euro :rolleyes2

BN-69-STE 30-03-09 10:21

Re: BMW e30 318
 
up................................................ :rolleyes2

siadimet 30-03-09 21:10

Re: BMW e30 318
 
Care este starea actelor?inmatriculat pe persoana fizica,motor acelasi cu ce e in acte...

BN-69-STE 31-03-09 08:10

Re: BMW e30 318
 
Quote:

Originally Posted by siadimet (Post 2197695)
Care este starea actelor?inmatriculat pe persoana fizica,motor acelasi cu ce e in acte...

sal actele sunt in buna regula nu au nici o problema, sunt pe persoana fizica adica pe mine, motorul este acelasi ca si in acte , aceasi serie si pe sasiu si pe motor ca si in acte ;) totul este in regula se poate verifica

pyttbull 31-03-09 11:34

Re: BMW e30 318
 
vreau eu bara fatza + fusta :-) ( daca o dai asa )

BN-69-STE 31-03-09 12:00

Re: BMW e30 318
 
Quote:

Originally Posted by pyttbull (Post 2199106)
vreau eu bara fatza + fusta :-) ( daca o dai asa )

nu le dau separat , nu o dezmembrez i-mi pare rau:cry:

BULLDOG 31-03-09 13:08

Re: BMW e30 318
 
ce probleme mari are?

opelfan 01-04-09 23:28

Re: BMW e30 318
 
se mai vinde masina dami pm sunt interesat de ea


All times are GMT +2. The time now is 22:46.

- Copyright 2026 4Tuning