Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   DONATII si CADOURI (https://forum.4tuning.ro/539-donatii-cadouri.html)
-   -   Donez reviste Tuning & Stereo Hungary (https://forum.4tuning.ro/539-donatii-cadouri/115742-donez-reviste-tuning-and-stereo-hungary.html)

joe_infect 24-03-09 14:05

Donez reviste Tuning & Stereo Hungary
 
Curatenie de primavara :lol:
cadou pt cineva din oradea 35 de reviste Tuning & Stereo in limba maghiara

spark88 25-03-09 11:15

Re: Tuning & Stereo Hungary
 
Offf :sad: ce mi-ar placea mie , mai ales ca sunt pe maghiara....
Nu le pui pe posta? Sunt din satu mare

joe_infect 25-03-09 17:13

Re: Tuning & Stereo Hungary
 
sry , nu risc cheltuieli de curierat in caz daca nu se ridica .... daca e cineva sa vina dupa ele le dau cu placere

spark88 25-03-09 17:39

Re: Tuning & Stereo Hungary
 
Mersi mult, daca te razgandesti platesc curieratul fara problema

V3yR0n 04-05-09 18:40

Re: Tuning & Stereo Hungary
 
Buna. Mai ai revistele ? ;)) Daca da lasa-mi te rog un nr. de tel . Ms :)

01_DOX 08-05-09 17:38

Re: Tuning & Stereo Hungary
 
daca mai sunt revistele le-as vrea eu... am pe cineva in oradea, asa ca nar trebui sa iti faci griji de transport. astept raspuns

01_DOX 09-09-09 11:51

Re: Tuning & Stereo Hungary
 
revistele au ajuns de foarte multa vreme la mine. iti multumesc mult JOE_INFECT

TOPICUL SE POATE INCHIDE BANUIESC


All times are GMT +2. The time now is 18:57.

- Copyright 2026 4Tuning