![]() |
Donez reviste Tuning & Stereo Hungary
Curatenie de primavara :lol:
cadou pt cineva din oradea 35 de reviste Tuning & Stereo in limba maghiara |
Re: Tuning & Stereo Hungary
Offf :sad: ce mi-ar placea mie , mai ales ca sunt pe maghiara....
Nu le pui pe posta? Sunt din satu mare |
Re: Tuning & Stereo Hungary
sry , nu risc cheltuieli de curierat in caz daca nu se ridica .... daca e cineva sa vina dupa ele le dau cu placere
|
Re: Tuning & Stereo Hungary
Mersi mult, daca te razgandesti platesc curieratul fara problema
|
Re: Tuning & Stereo Hungary
Buna. Mai ai revistele ? ;)) Daca da lasa-mi te rog un nr. de tel . Ms :)
|
Re: Tuning & Stereo Hungary
daca mai sunt revistele le-as vrea eu... am pe cineva in oradea, asa ca nar trebui sa iti faci griji de transport. astept raspuns
|
Re: Tuning & Stereo Hungary
revistele au ajuns de foarte multa vreme la mine. iti multumesc mult JOE_INFECT
TOPICUL SE POATE INCHIDE BANUIESC |
| All times are GMT +2. The time now is 18:57. |
- Copyright 2026 4Tuning