Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Intalnirea de Vineri seara ! (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/115166-intalnirea-vineri-seara.html)

GTXR 20-03-09 21:15

Intalnirea de Vineri seara !
 
Ne intalnim de 2 saptamani consecutiv in Agip si se strage ceva lume,eu as propune ca in fiecare vineri seara se ne intalnim pe acolo ,mai discutam o vorba.etc. Il rog pe Manu sa faca acest topic sticky iar daca nu va merge va fi sters,si sa va da-ti cu parerea ,eu zic ca 1-2 ore pe saptana se poate face asa ceva...Astept parerile voastre...

DolusD 20-03-09 21:24

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
Deacord cu tine , au fost cativa in seara asta ...

JIMCBR 20-03-09 21:33

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
Dap, am fost cativa in seara asta. Si eu propun ca in fiecare vineri, la ora 20:00 sa incercam sa ajungem in AGIP, mai ales ca acum vine si caldura ;)

manu_96xls 20-03-09 21:38

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
Poate de data viitoare trec și eu, sper să-mi treacă gripa asta.Dacă primiți din ăștia fără permis...:lol:
Hai că ușor,ușor se face ceva și la noi în „sat” :lol::)

NightRidEER 20-03-09 21:53

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
da, am fost cativa seara asta, dar parerea mea e sa punem mai devreme de 20 00 pt ca vineri seara toti se pregatesc care cum pe unde se duce si fiecare cu combinatiile lui ...nu stiu, asta ar fi parerea mea

JIMCBR 20-03-09 22:14

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
Unii termina munca la 6, altii la 7, deci la 20:00 este perfect. Sambata majoritatea suntem plecati, Duminica nu mai are nimeni chef sa iasa, asa ca Vinerea ramane singura alternativa fiabila!

GTXR 20-03-09 22:19

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
Stai ca acuma o sa se mareasca ziua ...

robysrt 20-03-09 22:50

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
incet incet...aceasta pasiune prinde contur si la noi in oras...eu zic ca este o idee buna :)


cat despre ora intalnirilor....e cel mai bine posibil...chair si 21:00 ar fi bine



dar trebuie sa ne gandim la o alta locatie :)....sa ne distram putin...

JIMCBR 20-03-09 23:04

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
Quote:

Originally Posted by robysrt (Post 2168646)
incet incet...aceasta pasiune prinde contur si la noi in oras...eu zic ca este o idee buna :)


cat despre ora intalnirilor....e cel mai bine posibil...chair si 21:00 ar fi bine



dar trebuie sa ne gandim la o alta locatie :)....sa ne distram putin...

De distrat nu avem cum sa ne distram, fiindca daca o s-o facem, o sa vina politistii si vom fii nevoiti sa ne tot schimbam locatia. :rolleyes2 Pana atunci, ne distram singuri, fiecare pe unde apuca 8)

robysrt 20-03-09 23:06

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
fiecare pe unde apuca...jimcbr..macar ai moto fugi repede..dar noi cu masini...pana prindem noi 200 :))

JIMCBR 20-03-09 23:20

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
Fug fug, insa daca vrem sa ne tinem de treaba, ar trebui sa stam cuminti, fiindca asa nu o sa fim alergati de politie. Stam, vorbim, admiram masinile, si fiecare plecam unde vrea, fara nici un incident!

GTXR 20-03-09 23:26

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
Quote:

Originally Posted by JIMCBR (Post 2168729)
Fug fug, insa daca vrem sa ne tinem de treaba, ar trebui sa stam cuminti, fiindca asa nu o sa fim alergati de politie. Stam, vorbim, admiram masinile, si fiecare plecam unde vrea, fara nici un incident!

Exact cel mai bine, ca asta seara, care vrea sa se dea ...poate sa se duca unde vrea el ,suporta consecintele ...

paul11pap 21-03-09 11:35

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
care ma va lua si pe mine cu el cu masina :)?

JIMCBR 21-03-09 12:00

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
Quote:

Originally Posted by paul11pap (Post 2169512)
care ma va lua si pe mine cu el cu masina :)?

Pe motor te urci? :-??

paul11pap 21-03-09 15:25

Re: Intalnirea de Vineri seara !
 
cu tine? ma mai gandesc:))


All times are GMT +2. The time now is 22:40.

- Copyright 2024 4Tuning