![]() |
Legale 28 Martie - Cine participa?
Dupa cum spune si titlul: cati va bagati?
eu unul nu am nici o tragere de inima... am 90 cai, masina stock, sunt cu 3000km inainte de revizie, deci filtrele sunt deja "imbacsite". si decat sa ma dau cu loganuri (care vor fi nenumarate) prefer sa stau pe margine... cum sunt facute grupele? |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
eu vreau sa ma dau.
tot 90 d cai am. |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Si eu as vrea sa ma dau chiar daca masina mea e aproape stock dar am auzit ca se vor limita locurile la grupa A.
Daca nu va fi vreo restrictie o sa ma inscriu mai mult pt distractie. |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
pai e bine ca se limiteaza, ca altfel vedem 10mii de loganuri (si zvonuri prin public ca domne ala "are chip" si are 1milion de cai) si nu mai apucam sa vedem ce e cu adevarat interesant.
sco, da, dar ce greutate are masina ta? si la capitolul filtre+evacuare sunt sigur ca nu esti stock. a mea e stock 100%. singurul lucru "performant" in ea e uleiul:)) a, da si becuri bluevision |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
filtru si evacuare = max 6 cai :lol:
pt mine nu prea conteaza sa castig...sa participi e importat. e un sentiment aparte. |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Hop si eu...cu 75cp .Vorba lu` Sco...pasiune este mare..si sentimentul ;) .Apropo...filtru+evacuare = 0 cp..doar sunet.
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Eu ca de obicei la grupa B. Sa vedem daca ramane "titlul" de anul trecut in Pitesti :).
Ps:antonyo daca nu te bagi cu tico....te alerg. O lasi asa cum e......ca e show. |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
nu ma refeream la cp (filtru+evacuare), ma refeream la faptul ca masina e mai "vie", urca altfel in ture. oricum, ramane sa vad daca ma bag si eu, desi nu cred.
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Nu Bobby..o sa vin si cu Tico..dar il las in parcarea sa faca lumea poze cu el :)) .De dat ma dau cu Super Nova...nu ma dau cu Tico ca..cu roatili` pe 15 nu fuje deloc! :DSi pana la urma de ce sa alergi numai tu dupa cupa si eu nu?:))
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
pai deci io la ce grupa pic?
ca io chiar nu alerg dupa cupa... |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Antonyo20 ... Apropo...filtru+evacuare ....Cine te-a pacalit?
Orice modificare la filtru care asigura un debit mai mare de aer in camera de ardere, are si repercusiune asupra calutilor ! La fel si la evacuare.Chiar si simpla demontare a filtrului (cea ce nu e recomandat) i-ti mai da ceva acolo un sfert de calut in plus. M-as baga dor daca se face si ,,indemanare" ca alfel la 1700kg cat are a mea e greu la demaraj...doar daca se face startu din mers in treapta a 3-a.:lol: |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
antonio,bobby,sco sa avetzi bafta.nu-l inteleg pe amphetamine ce tot are cu loganurile,nu neaparat ca am eu.
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
hei, tu dc nu t bagi?
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Deci pe bune..nu stiu ce tot comenteaza lumea ca...ala vine cu Cielo..ala cu Loganu..ala cu Tico..ala cu ..etc etc.Important este ca vine si nu o arde aiurea cum o ard altii care se dau mari liniutzari pe strazile orasului..iar cand vine vorba de o legala stii ca...nu imi merge aia..ca nu ma bag ca nu stiu ce,si la finantze vin si le omoara de mama focului.Si ca sa nu mai comenteze nimeni ca ala vine cu nu stiu ce masina si ala cu nu stiu ce,...eu o sa vin sa ma dau cu un DRIC de la o firma de pompe funebre ...sa vad ce mai zicetzi atunci!(eventual vin si cu o mirtaciune in el) :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:19. |
- Copyright 2026 4Tuning