![]() |
Vand volan Retro Style
1 Attachment(s)
Vand volan..
cred ca e retro style.. Pret: 60 ron.. |
Re: Vand volan Retro Style
este de golf 1.... intradevar retro
|
Re: Vand volan Retro Style
nu ai idee, merge direct pe golf 2 sau trebuie ceva adaptat?
Se da cu tot cu butuc? Ideea e ca la mine nu mai am acea bucsa di ncapul coloanei de directie, pt ca ma volan aftermarket. Ai idee golful pe care e poza din ce an este? |
Re: Vand volan Retro Style
nu are butuc...... si merge fara probleme.....
|
Re: Vand volan Retro Style
sa inteleg ca merge fara butuc adaptor (asa ar fi si normal) si fara acea bucsa?
|
Re: Vand volan Retro Style
ruller ... discutam pe mess.
strugy2000 e ID meu .... cred ca te am in lista, dar sincer, nu mai stiu care e ID tau. |
Re: Vand volan Retro Style
lasa pe PM numarul tau de telefon. Pe mess se pare ca ca intru din ce ince mai rar ;)
Sau mai bine, lasa o adresa de mai lsi iti trimit datele de livrare. MS. |
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning