Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand volan Retro Style (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/114635-vand-volan-retro-style.html)

ruller 17-03-09 17:31

Vand volan Retro Style
 
1 Attachment(s)
Vand volan..
cred ca e retro style..

Pret: 60 ron..

o_kh3 25-03-09 15:30

Re: Vand volan Retro Style
 
este de golf 1.... intradevar retro

crywolf 26-03-09 13:13

Re: Vand volan Retro Style
 
nu ai idee, merge direct pe golf 2 sau trebuie ceva adaptat?
Se da cu tot cu butuc?
Ideea e ca la mine nu mai am acea bucsa di ncapul coloanei de directie, pt ca ma volan aftermarket.
Ai idee golful pe care e poza din ce an este?

o_kh3 26-03-09 15:35

Re: Vand volan Retro Style
 
nu are butuc...... si merge fara probleme.....

crywolf 27-03-09 09:21

Re: Vand volan Retro Style
 
sa inteleg ca merge fara butuc adaptor (asa ar fi si normal) si fara acea bucsa?

crywolf 28-03-09 13:41

Re: Vand volan Retro Style
 
ruller ... discutam pe mess.
strugy2000 e ID meu .... cred ca te am in lista, dar sincer, nu mai stiu care e ID tau.

crywolf 30-03-09 08:24

Re: Vand volan Retro Style
 
lasa pe PM numarul tau de telefon. Pe mess se pare ca ca intru din ce ince mai rar ;)
Sau mai bine, lasa o adresa de mai lsi iti trimit datele de livrare.
MS.


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning