Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Take a look.... (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/114196-take-look.html)

Magos 15-03-09 13:01

Take a look....
 
Check this out! :)

http://www.wagenwerks.net/
http://www.wagenwerks.net/video/h208.html

:-P

DyZ 15-03-09 17:19

Re: Take a look....
 
asta da filmare :) ... se vede ca e f pro ... si dispune si de aparatura pe masura ... masinile de nota 10+

GopPo 16-03-09 10:50

Re: Take a look....
 
10 +
imi pare rau ca nu avem si noi sosele ca aia....ca-mi lasam si eu masina atat de jos :P

TZN 85 BUB 16-03-09 12:01

Re: Take a look....
 
w0w... m-am uitat de 2 ori la filmul asta... nu stiu ce sa apreciez mai mult masinile de nota 10 + sau drumurile de nota 10 .... :rolleyes2 . e o mica diferenta intre drumurile noastre si ale lor... poate si de aici o diferenta intre garda la sol a lor si garda la noi...

razak 16-03-09 13:35

Re: Take a look....
 
buna dimineata soare :) cand am comandat dvd-urile nu s-a bagat nimeni, au fost multi si foarte putini au cumparat :|

Daca sunteti asa de interesati ... cand apare dvd3 va anunt si dau comanda

PS : daca mai aveti noroc va pot comanda si dvd-urile 1 si 2 [ The Films si Worthersee 2008 ( editie limitata la 100 bucati + reprint ) ]

cRbL 18-03-09 00:09

Re: Take a look....
 
ce 10..
11 ... :|
g e n i a l.
au si ce sa arate, superbe masinute.

Nel' 25-03-09 09:04

Re: Take a look....
 
am ramas foarte placut impresionat...filmul foarte fain realizat...cu masini pe masura...

Rulez 25-03-09 10:00

Re: Take a look....
 
Impresionant
Respect pentru cei care l-au facut

Tibanu 01-04-09 09:36

Re: Take a look....
 
superb...fara discutii,e superb!
cata calitate ... a masinilor dar si a imaginilor ... de vis !

jock 05-04-09 23:09

Re: Take a look....
 
http://www.wagenwerks.net/video/nero.html

T u p 3 u 29-04-09 16:43

Re: Take a look....
 
no comment
ce am observat eu,ca la ei sunt foarte multe modele mai vechi

B-98-NPO 02-05-09 20:32

Re: Take a look....
 
Vreu si eu dvd-urile daca se poate ms

edypro2 04-05-09 18:59

Re: Take a look....
 
as vrea sa remarcam pasiunea , dupa cum vedeti cei cu golf 2 stau alaturi de cei cu audi , acolo nu conteaza masina , poate sa fie si lastun , daca e ingrijita si s-a pus pasiune in ea , atunci ea va fi apreciata la fel c auna scumpa ..RESPECT

jock 01-07-09 21:42

Re: Take a look....
 
https://www.vimeo.com/3203121

brownshark 01-07-09 22:19

Re: Take a look....
 
era gata sa pun la vanzare un set d BBS...cred ca d la soare....


All times are GMT +2. The time now is 01:10.

- Copyright 2026 4Tuning