![]() |
Concurs editare foto
1 Attachment(s)
Se da urmatoarea poza... Se cere o editare cat mai buna a ei. Pozele trebuie sa aiba cel putzin 1280x960 rezolutie.
Uitati-va bine la poza inainte s-o postati. Nu poate fi schimbata, si daca editati/stergeti postul pentru a schimba poza, veti fi descalificati. Pentru acest concurs vor fi 4 premii: locul 1, doi si trei plus un premiu de popularitate. Castigatorul locului unu va primi: -3 invitatii la evenimentul din 10-12 aprilie; -afisarea lucrarilor in cadrul evenimentului; -posibilitatea de colaborare permanenta cu 4tuning; -ultimul numar al revistei 4tuning; -suporti de numar; -un tricou. Castigatorul locului doi va primi: -2 invitatii la evenimentul din 10-12 aprilie; -afisarea lucarilor in cadrul evenimentului; -ultimul numar al revistei 4tuning; -tricou; Castigatorul locului trei va primi: -1 invitatii la evenimentul din 10-12 aprilie; -afisarea lucrarilor in cadrul evenimentului; -ultimul numar al revistei 4tuning. Castigatorul premiului de popularitate va primi: -3 invitatii la evenimentul din 10-12 aprilie; -ultimul numar al revistei 4tuning; -tricou; -suporti de numar. Concursul ia sfarsit pe 05.04.2009 |
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
:wave:
|
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
pun si eu o poza :)
Attachment 832849 |
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
"Pejo" :rolleyes2
|
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
:baby:
|
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
Eu mi-am experimentat limitele si a iesit "ploaie" :D ... all by myself (brush) :rolleyes2
|
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
Shi de la mne una:-)
|
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
:) :rolleyes2
|
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
:blink:
|
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
Şi poza mea are loc pe aici :rolleyes2 :-)
Mulţumesc! |
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
Am facut si eu una repede asa...:D
|
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
:evil:2o6
|
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
RZW again!Ceva mai atent la detalii !
|
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
Prima oara cand intru pe forum, sper ca m-am descurcat cu postatu' :D Pace voua B-) iar cat despre editat , sper ca si asta am facut-o cum trebuie .
P.S : Dont drink and drive ...;) SMOKE AND FLY ;) |
Re: Concurs editare foto
1 Attachment(s)
Bumblegeot:arrow:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:04. |
- Copyright 2026 4Tuning