Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/113643-loganul-mandresc-cj-47-mrm.html)

FAST&FURIOUS 11-03-09 20:33

Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM
 
10 Attachment(s)
DACIA LOGAN 2007 - 1.5DCI culoarea Rosu Pasion ; Kit exterior complet(bara fata +spate,praguri, eleron, pasaje aripi fata si spate mai pronuntate),jante Wolfrace de 15 inch+distantiere de 3.5cm+3.5cm pe axa spate, faruri cu angel ayes si xenon pe faza scurta, stopuri cu leduri pe spate. -Masina a castigat 2 premii din 2 participari: -BEST AUTOHTONA - 4Tuning Days -Cluj 2008 si - BEST EXTERIOR la Tg. Mures BBT Tuning Show - 2008.
-Interior-Pedale;bila maneta schimbator custom(fabricata de mine din inox);burduf de la schimbatorul de viteze din piele rosie+volan imbracat in piele rosie;ceasuri tip plasma in bord(albastru cu rosu);Lumina ambientala rosie sub pedalier si in dreapta fata;aeratoare rosii.
-Audio-DVD cu diagonala de 5 inch + touch screen + Bluetooth+ TV tuner. Sunt achizitionate si se vor monta 2 parasolare cu display de 9 inch si oglinda retrovizoare cu display de 7 inch.

FAST&FURIOUS 11-03-09 21:00

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
Scuze de greseala , rog un moderator sa mute continutul la sectiunea corespunzatoare.
Multumesc frumos.

adi.schumi_tm 12-03-09 07:29

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
Frumoasa masina.Parerea mea e ca ti-ar trebuii niste jante cu cauciucuri mai late,sau scoase astea inafara ca asa sunt prea in interior fata de aripi,pleoape pe faruri si folie neagra pe geamuri.Bafta

dog99 12-03-09 09:49

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
frumos rau PeFeLeul tau,spor la multe cupe.adevarat ca lar aranja niste jante mai mari si mai late,cum ar fi niste borbeturi t de 9 j fata spate,am vazut pe un logan taxiu,am inebunit.bafta

FAST&FURIOUS 12-03-09 16:57

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
Mersi de aprecieri.
Masina nu a ajuns la stadiul final , urmeaza inca multe modificari printre care un set de jante pe 16 si un set de arcuri sport+............................................ ............................

bolidu' 12-03-09 19:35

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
foarte frumoasa masina!:D dar scapa de distantierele alea de 3.5 cm ca sunt exagerat de mari si cauta jante potrivite pe body-kitul tau ca sa nu mai ai nevoie de distantiere.

aditzu08 12-03-09 21:35

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
de unde ai luat distantierele si cat te-au costat?

FAST&FURIOUS 13-03-09 08:41

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
Distantierele le-am luat de oe net nu mai retin de pe care site au fost luate de aproape un an si au costat 150 euro, dar sa sti ca merita .........sta spatele in curbe de zici ca nu-i adevarat.

FAST&FURIOUS 25-03-09 21:58

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
5 Attachment(s)
Poze noi la interior - imbracat volan in piele.

spark88 26-03-09 08:30

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
Frumoasa masinuca....
Cred ca ar merge niste jante mai mari pe ea , in rest frumos....chiar daca e cam mult rosu in interior:-)

FAST&FURIOUS 19-04-09 08:48

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
10 Attachment(s)
Revin cu poze noi de la Rom Expo - 4 Tuning Days 2009

andi_cimpean 19-04-09 21:58

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
sa le luam pe rand...

1. Frumoasa rau masina
2. Ai mai multe display-uri acolo decat un magazin aflat la reduceri :lol:
3. Air-bag-ul pasagerului a fost schimbat...vad diferenta de culoare.
4. Zici ca este centrala telefonica cu atatea cabluri pe acolo :lol:
5. Cat ai dat pe un parasolar cu display incorporat? are si tv...?

FAST&FURIOUS 20-04-09 07:07

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 2250616)
sa le luam pe rand...

1. Frumoasa rau masina
2. Ai mai multe display-uri acolo decat un magazin aflat la reduceri :lol:
3. Air-bag-ul pasagerului a fost schimbat...vad diferenta de culoare.
4. Zici ca este centrala telefonica cu atatea cabluri pe acolo :lol:
5. Cat ai dat pe un parasolar cu display incorporat? are si tv...?

Sa le luam pe rand:
1.Multumesc.
2.Sunt alti care au si mai multe.
3.Ce diferenta de culoare vezi la air-ba-gul soferului?Probabil se vede altfel de la blitz-ul aparatului foto , masina nu a fost lovita ,deci nu a schimbat nimeni nimic.
4.Ce cabluri vezi ? Sunt doar 2 - unul la GPS si celalalt la Detectorul de radar,unde vezi tu mai multe?
5.Dvd-ul are si Tv, deci ce ruleaza pe el se va vedea si pe parasolare sau in oglinda retrovizoare.

AdrianC4 20-04-09 19:22

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
Roti musai :D In rest nota 9.. Scapa de emblemele spate

ROAD EMPIRE 25-04-09 22:39

Re: Masina mea-DACIA LOGAN -B64PFL
 
Imi place culoarea :) ,in rest nimic deosebit...


All times are GMT +2. The time now is 14:57.

- Copyright 2024 4Tuning