Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   [EXT] Jeep Grand Cherokee (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/11329-ext-jeep-grand-cherokee.html)

Gabi 31-12-05 12:36

[EXT] Jeep Grand Cherokee
 
4 Attachment(s)
+ pentru body-kit;
+ pentru paintjob;
+ pentru jante (+spinnere);

- pentru linia spoiler fata/praguri/spoiler spate.

blowwind 31-12-05 13:24

+ pt body kit (spoilerul fatza si spate sunt superbe :D )

- pragul e mult mai sus decat spoilerul fatza si spate...nu se pasteaza o linie...
- jentile nu prea imi plac (nu sunt un mare fan al spinnerelor...nu agreez decat cateva modele)
- paintjob.... e interesant ... dar in acelasi timp FREAKY :P

Felicitari pt idee .... keep up the good work ;)

dj16xxs 31-12-05 16:03

masina arata foarte bine....un singur minus este ca nu are linie bari-praguri in rest jos palaria!


bodyspeed 02-01-06 08:49

super frumoasa
paintjob-ul e super :shock:
si spinnerele sunt frumoase 8)
dar nu imi place ca nu isi pastreaza linia body-kitul masini pragurile nu sunt la nivelul barilor

balurutzu 06-01-06 14:35

masina e draguta iar paintjobul o face sa arate super haios o singura obiectie la praguri ar mai trebuii umblat un pic ............ :lol: :lol: :o

orlando 07-01-06 10:58

linia bodykitului nu se pastreaza si asta inseamna un mare MINUS si paintjobul ala este kiar urat nush ce va place voua dar mie nu imi place deloc...fiecare cu gusturile lui!

AdiNX 08-01-06 12:53

- putea sa puna alt paintjob (nu-mi place contrastu dintre vede si negru si mov si toate alea)

- bara fata mergea putin mai \"umpluta\" in zona inferioara, si o evacuare dubla in spate. pragurile chiar trebuiau sa fie mai joase k nu se potrivesc cu restu'

- un + pt spinere si jante

Per total: un scor mediu

AleXXL 08-01-06 14:41

POZE CU INTERIORUL URGENT ...sa vedetzi acolo arta ... :wink:

DR.ZOZO 08-01-06 20:51

REFERITOR LA PRAGURI CA NU SANT LA LINIE CU BARA FATA,SPATE,PENTRU CA ESTE UN JEEP, NU O MASINA SPORT,SI ASA A CERUT PROPRIETARUL DACA SE POATE FACE IN FELUL ACESTA.CRED CA ESTE CORECT :D

Gratzian 09-01-06 20:43

vin si pozele in seara asta de la zozo
am verificat, si masina e facuta de el, intr-adevar, si mai vin cateva surprize

TopArt 09-01-06 22:22

- pentru bodykit, nu are o linie comuna, nu urmeaza sau nici macar nu aminteste de styling-ul musculos al cerokee-ului.

- pentru paintjob. nu pentru realizator ci pentru idee.

- pentru spinner-e. mutu parca le-avea mai castoace :twisted: nu, acum serios, am vazut multe spinnere, mult mai reusite decat acestea.

- pentru functionalitate la bara de spate.

+ pentru chin...

flaviutza 09-01-06 23:50

4 Attachment(s)
:wink:

sil4tuning 10-01-06 06:00

la cat de coborat este spatele din cauza barei spate nu inteleg de ce nu am continuat pana in fata cu niste praguri mlt mai joase pana in fata si acolo ori sa ramana la fel sau poate si mai jos ca masina este destul de inalta
si ma intreb de ce nu a astupat cu ceva plasa gaurile de la spoileru fata ...
in fine este masina omului si este ok
PS aia da fetita :wink:

flaviutza 10-01-06 22:30

Dupa discutia cu silviu am vazut ca postu lui Dr.Zozo a fost reeditat si sters din el ce e mai important se pare.
Nu cred ca s-a inteles bine : Jeepul a fost facut de Dr.Zozo cap-coada,tot, incepand de la sound ,paint pus de jante ,spinere spoilere, tapiterie etc., exact ca si la Pimp My Ryde ! :wink:
asa ca luati explicatiile de mai sus(a lui Dr.Zozo) trebuiesc luate ca atare !

SHOGUN-A8 11-01-06 11:39

Arata super!
Pragurile sunt problema :? :D .


All times are GMT +2. The time now is 00:33.

- Copyright 2024 4Tuning