Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   ajutati-ma!!! (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/113230-ajutati.html)

spanyol 09-03-09 18:21

ajutati-ma!!!
 
mar interesa ft mult dak stie cineva cum se numesc modelul de jentii de mai jos..si la ce pret gasesc si pe ce marime as fi tare recunoscator..ms din inainte

Darkside_89 09-03-09 19:05

Re: ajutati-ma!!!
 
stiu jantele,superbe,si eu mias dori asa ceva pe bmw-ul meu,e exact k cel din poza numai k fara jante:),am gasit un anunt chiar aici pe 4tuning,un bmw,exact aceleasi jante http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...00-240192.html uite aici linkul,e activ anuntul,poti sai dai un telefon sal intrebi mai multe...sigur va stii

Darkside_89 09-03-09 19:09

Re: ajutati-ma!!!
 
jantele sunt CM6 CARLINE R18.

Darkside_89 09-03-09 19:13

Re: ajutati-ma!!!
 
http://www.axontuning.com/en/carline.CM6.html aici gasesti si preturile :)

spanyol 09-03-09 20:07

Re: ajutati-ma!!!
 
Quote:

Originally Posted by BMMWe36 (Post 2132630)

ms tare mult frate...:D


All times are GMT +2. The time now is 03:13.

- Copyright 2026 4Tuning