![]() |
RACING SYNDICATE va ureaza...
1 Attachment(s)
RACING SYNDICATE va ureaza un AN NOU FERICIT si cat mai multe realizari :D :D :D
LA MULTI ANI !!! |
Re: RACING SYNDICATE va ureaza...
1 Attachment(s)
PASTE FERICIT!!! din partea RS,sa auzim numai de bine :D
|
Re: RACING SYNDICATE va ureaza...
La multi ani si voua si multa sanatate.
|
Re: RACING SYNDICATE va ureaza...
Foarte frumos, multa sanatate si toate cele bune!
|
Re: RACING SYNDICATE va ureaza...
Sanatate ... si ... mancati ponderat :D
|
Re: RACING SYNDICATE va ureaza...
Paste fericit ! cat mai multi cai si tot ce va doriti ! si....ce-a zis si Mustang :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:08. |
- Copyright 2026 4Tuning