![]() |
Cumpar Nokia N70 defect.
Cumpar Nokia N70 defect.
|
Re: Cumpar Nokia N70 defect.
UP....
|
Re: Cumpar Nokia N70 defect.
up...
|
Re: Cumpar Nokia N70 defect.
Am un nokia n70 cu card de 512 si incarcator la el,atat..pe 30lei daca esti interesat !;)
|
Re: Cumpar Nokia N70 defect.
Ahh,srry :))))))=)))) esti din buzau :| n`am vazut:| ma retrag !bft !:)))
|
Re: Cumpar Nokia N70 defect.
am eu un n70 cu ecranul ars . Fa tu pretul !
|
Re: Cumpar Nokia N70 defect.
am si eu unul , se aprinde ecranul dar apar imaginile in dungi ciudate....astept prv daca e valabil
|
Re: Cumpar Nokia N70 defect.
Close.
|
Re: Cumpar Nokia N70 defect.
Il vreau eu 30 ron
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:03. |
- Copyright 2026 4Tuning