![]() |
schimb
schimb skoda fabia an 2003 cu bmw.
|
Re: schimb
ca dotari are:geamuri el,alarma,inchidere,a.c,abs,toba finala sport,fumurii pe spate. reviziile efectuate la reprezentanta,toate schimburile facute de 1.000km.
|
Re: schimb
up......
|
Re: schimb
anuntul se ridica in pagina odata la 2 zile. citeste te rog regulamentul de postare la bazar. si ar trebui sa dai si tu mai multe detalii. ce bmw..in ce bani......
|
Re: schimb
ok scuze. bmw m-ar interesa e30 in 4 usi. am pus skoda in 7.000 discutabil
|
Re: schimb
up din nou
|
Re: schimb
upppppppppppppppp
|
Re: schimb
bani si ce fel de bmw vrei lasa un pm sal
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:34. |
- Copyright 2026 4Tuning