Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   EMMA (https://forum.4tuning.ro/372-emma.html)
-   -   ESPL CD and SQ CD - 2009 (https://forum.4tuning.ro/372-emma/112854-espl-cd-and-sq-cd-2009-a.html)

EMMA Romania 07-03-09 10:40

ESPL CD and SQ CD - 2009
 
Cei interesati de aceste CD-uri sunt rugati sa ne anunte, fie aici, fie pe adresa [email protected]

Regulamentul 2009 in Limba Romana va fi tiparit in cantitate limitata, deci este important sa stim aproximativ cate exemplare vor fi necesare.

Preturile vor fi anuntate in acest weekend!

yo_tibitzu 08-03-09 23:04

Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
 
Hopa a trecut weekendul ... Preturi ceva apar???

EMMA Romania 09-03-09 07:02

Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
 
CD ESPL 2009-2010 - 12Euro.
Regulament Lb. Engleza plus CD SQ 2009-2010 - 29Euro.

Regulament Lb. Romana plus CD SQ 2009-2010 - pret special, va fi anuntat saptamana viitoare.

AlexBanu 09-03-09 07:49

Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
 
De unde putem cumpara cd-urile ?

EMMA Romania 09-03-09 10:20

Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
 
Trimiteti va rog email pe dresa [email protected] cu solicitarea precum si datele de livrare.

dragosv 10-03-09 11:43

Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
 
ce sa mai cumparam?
cumparam unu si ne facem copii:twisted:

dragosv 10-03-09 11:48

Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
 
fac eu cinste cu cd de anu asta..

Mamut 10-03-09 13:37

Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
 
Quote:

Originally Posted by dragosv (Post 2134646)
ce sa mai cumparam?
cumparam unu si ne facem copii:twisted:


Te-ai gandit tu asa ca o copie e la fel de buna ca originalul?
12E e un pret mai mult decat rezonabil, zic eu, pt un CD de concurs. La Sinsheim anul trecut un cd "DB Jams" pt dB Drag a fost 15 sau 16E.
Daca poti, ia-ti originalul, valabil pt oricine si pt orice disc.

AlexBanu 10-03-09 13:39

Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
 
Sunt de acord..:) Mai ales ca noul cd EMMA are niste track-uri dragute in afara de cele tehnice..

raidaru 11-03-09 00:02

Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
 
Domnule IM v-am trimis mail si nici un raspuns........... vreau si eu un CD ESPL

EMMA Romania 11-03-09 07:59

Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
 
Stimate Domnule Dan Petcu, CD-ul a fost expediat catre dumnevoastra, conform solicitarii dumneavoastra.
Rog confirmati primirea prin email.

raidaru 11-03-09 08:08

Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
 
Quote:

Originally Posted by EMMA Romania (Post 2137496)
Stimate Domnule Dan Petcu, CD-ul a fost expediat catre dumnevoastra, conform solicitarii dumneavoastra.
Rog confirmati primirea prin email.

Bine multumesc, imi spuneti va rog cand l-ati expediat sa stiu cand sa ma duc dupa el la sediul fan, deoarece cred ca am uitat sa specific nr meu de telefon si nu ma pot contacta baietii de la fan.

EMMA Romania 12-03-09 08:01

Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
 
Quote:

Originally Posted by raidaru (Post 2137510)
Bine multumesc, imi spuneti va rog cand l-ati expediat sa stiu cand sa ma duc dupa el la sediul fan, deoarece cred ca am uitat sa specific nr meu de telefon si nu ma pot contacta baietii de la fan.

Am trimis in cursul zilei de ieri pe email numarul AWB-ului pentru a se urmari usor.

EMMA Romania 13-03-09 19:54

Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
 
Referitor la postul lui Dragosv in care, in gluma sau in serios "facea cinste" cu o copie a CD-ului 2009-2010:

CD-urile si DVD-urile EMMA sunt produse conform legislatie in vigoare si sunt protejate conform drepturilor de autor. Orice reproducere a lor este o incalcare a legii.

De ce sa cumparam un CD original?
Deoarece in primul rand se rasplateste munca asidua a acelora care au contribuit la crearea sa.
In al doilea rand calitatea oricarei copii este compromisa, foarte putini fiind aceia care intradevar au investit si au la dispozitie echipamente performante pentru a realiza o copie, fara a altera prea mult continutul materialului.

CD-ul EMMA SQ este o unealta pentru a testa si a scoate in evidenta calitatiile precum si defectele unui sistem audio auto.... si nu numai!
Pentru cei care stiu cum sa il foloseasca este un obiect de pret, pentru ceilalti este doar un disc rotund intr-o carcasa de plastic.


All times are GMT +2. The time now is 16:36.

- Copyright 2026 4Tuning