![]() |
ESPL CD and SQ CD - 2009
Cei interesati de aceste CD-uri sunt rugati sa ne anunte, fie aici, fie pe adresa [email protected]
Regulamentul 2009 in Limba Romana va fi tiparit in cantitate limitata, deci este important sa stim aproximativ cate exemplare vor fi necesare. Preturile vor fi anuntate in acest weekend! |
Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
Hopa a trecut weekendul ... Preturi ceva apar???
|
Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
CD ESPL 2009-2010 - 12Euro.
Regulament Lb. Engleza plus CD SQ 2009-2010 - 29Euro. Regulament Lb. Romana plus CD SQ 2009-2010 - pret special, va fi anuntat saptamana viitoare. |
Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
De unde putem cumpara cd-urile ?
|
Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
Trimiteti va rog email pe dresa [email protected] cu solicitarea precum si datele de livrare.
|
Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
ce sa mai cumparam?
cumparam unu si ne facem copii:twisted: |
Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
fac eu cinste cu cd de anu asta..
|
Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
Quote:
Te-ai gandit tu asa ca o copie e la fel de buna ca originalul? 12E e un pret mai mult decat rezonabil, zic eu, pt un CD de concurs. La Sinsheim anul trecut un cd "DB Jams" pt dB Drag a fost 15 sau 16E. Daca poti, ia-ti originalul, valabil pt oricine si pt orice disc. |
Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
Sunt de acord..:) Mai ales ca noul cd EMMA are niste track-uri dragute in afara de cele tehnice..
|
Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
Domnule IM v-am trimis mail si nici un raspuns........... vreau si eu un CD ESPL
|
Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
Stimate Domnule Dan Petcu, CD-ul a fost expediat catre dumnevoastra, conform solicitarii dumneavoastra.
Rog confirmati primirea prin email. |
Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
Quote:
|
Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
Quote:
|
Re: ESPL CD and SQ CD - 2009
Referitor la postul lui Dragosv in care, in gluma sau in serios "facea cinste" cu o copie a CD-ului 2009-2010:
CD-urile si DVD-urile EMMA sunt produse conform legislatie in vigoare si sunt protejate conform drepturilor de autor. Orice reproducere a lor este o incalcare a legii. De ce sa cumparam un CD original? Deoarece in primul rand se rasplateste munca asidua a acelora care au contribuit la crearea sa. In al doilea rand calitatea oricarei copii este compromisa, foarte putini fiind aceia care intradevar au investit si au la dispozitie echipamente performante pentru a realiza o copie, fara a altera prea mult continutul materialului. CD-ul EMMA SQ este o unealta pentru a testa si a scoate in evidenta calitatiile precum si defectele unui sistem audio auto.... si nu numai! Pentru cei care stiu cum sa il foloseasca este un obiect de pret, pentru ceilalti este doar un disc rotund intr-o carcasa de plastic. |
| All times are GMT +2. The time now is 16:36. |
- Copyright 2026 4Tuning