Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Full Throttle racing team (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/112083-full-throttle-racing-team.html)

kosan 23-03-09 19:31

Re: Full Throttle racing team
 
Dupa ce mi-a fost furat un detector radar, mi-am luat altul, dar am realizat ca am nevoie de unul mai performant, asa ca m-am decis sa-l vand. E functional, impecabil, doar 2 sapt de folosire, acte complete la el, garantie la altex...L-am luat cu 2 mil 3 sute, si il dau cu 1 mil 7 sute.....negociabil. Prv pe ando_cos pentru detalii. Detalii gasiti si la http://www.cobra-7000.ro/pd1084172035.htm?categoryId=4 pentru mai multe lamuriri.



PS: da, stiu, am dat copy->paste din forumul nostru, dar ma gandesc ca aici vede mai multa lume si am mai multe sanse :D

askhy 29-03-09 11:51

Re: Full Throttle racing team
 
Kosan, ai reusit sa dai detectorul? am gasit eu pe cineva care sar putea sa fie interesat

kosan 29-03-09 11:54

Re: Full Throttle racing team
 
Nu l-am mai dat....daca-l vrea cnv sunt dispus :D

kosan 29-03-09 11:57

Re: Full Throttle racing team
 
nu l-am mai dat, daca pers respectiva il vrea, i-l dau :)

askhy 29-03-09 11:57

Re: Full Throttle racing team
 
Poi o sa vorbesc cu omu si sa vad ce zice de el si daca este deacor va pun in legatura.....zimi un pret pentru el

kosan 29-03-09 12:09

Re: Full Throttle racing team
 
1 mil 700 adik 170 ron....ca in anunt :p nou e 230 ron

andi_cimpean 02-04-09 21:02

Re: Full Throttle racing team
 
ashky fara suparare ca nu asta caut...dar avand in vedere ca mai esti si presedinte de club auto...asa ceva nu se permite. De cand vinde Kosan "Antiradar"? Detector radar poate...dar antiradar cam rar...si foarte periculos pe la noi.

kosan 02-04-09 21:04

Re: Full Throttle racing team
 
Ma, e detector radar, nu antiradar...asa a scris el sa scrie mai repede. Uita-te si pe site-ul ala din descrierea mea.. Of doamne

askhy 02-04-09 21:06

Re: Full Throttle racing team
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 2207098)
ashky fara suparare ca nu asta caut...dar avand in vedere ca mai esti si presedinte de club auto...asa ceva nu se permite. De cand vinde Kosan "Antiradar"? Detector radar poate...dar antiradar cam rar...si foarte periculos pe la noi.

Nu face nimic, mersi de observatie, o sa il rog sa corecteze sau daca este cu putiinta sa modifice un moderator ;)

askhy 02-04-09 21:08

Re: Full Throttle racing team
 
Ok, vad ca sa rezolvat treaba..........

askhy 03-04-09 11:30

Re: Full Throttle racing team
 
Diseara imi iau si eu camera foto, o aduce si Aky si ne punem pe treaba la vreo cateva fotografii, ca asta nu prea am mai facut de mult :D

VladM 07-04-09 17:18

Re: Full Throttle racing team
 
Quote:

Originally Posted by FTRT Ghost (Post 2161519)
poi are centrala reprogramata power valve care intra la 6000 exact k la a mea,carburator Dellorto VHSB de 34 mm....mai multe nu stiu.....evacuare arrow.....mai multe nu stiu.....din cate am aflat sunt cam slabe sanse so termin pe a mea pana pe 27 dar cel tarziu pe 3 suntem aman2 la intrunire q RS-urile :-P:-P:-P

Tu esti ala de ai luat RS-u de la Razvan si l-ai dat de gard ?:-?

askhy 07-04-09 17:25

Re: Full Throttle racing team
 
Motorul e al lui, dar la izbit altcineva, prieten de-al proprietarului

FTRT Ghost 07-04-09 21:12

Re: Full Throttle racing team
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2218947)
Tu esti ala de ai luat RS-u de la Razvan si l-ai dat de gard ?:-?

da u cn esti bai acesta de vb u asa????stii u k lam dat in gard????ai idee cat tin eu la RS-ul asta???veziti de treaba ta we.....poate esti ocupat pe alte topicuri si te retinem peaici.....

askhy 08-04-09 21:34

Re: Full Throttle racing team
 
Din pacate nu am reusit sa facem poze dintr-un motiv destul de banal as putea spune, nu a aparut domnul fotograf :(, dar poate saptamana asta o sa reusim sa punem poze noi, alatari de baetii de la RedLine tuning :D


All times are GMT +2. The time now is 18:44.

- Copyright 2024 4Tuning